Zkušenosti s Huawei Mate 10 Pro (od majitelů pro majitele)

1246750

Komentáře

• ...už si fičím na Mate 10 pro grey. Telefón je to super, ale z Mate 8 som mal po rozbalení lepší pocit. Bol masívnejší, tažší a celkovo mi prišiel hodnotnejšie zostavený, už na prvý pohľad iný, lepší ako zbytok produkcie Huawei. Mate 10 pro v reále je taký všedný. Toľko môj subjektívny pocit po rozbalení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě spíš připadá více manažerský luxusnější :smiley: , který úplně nepatří na běžné používání, člověk se k němu musí chovat s respektem
    Poděkovat autorovi 0
  • Zavrieť do vitrínky, vystaviť a brať iba v nedeľu do kostola.. :smiley:

Ľudia nebláznite....
    Poděkovat autorovi 0
  • Streki  
    upraveno 23. November 2017
    Poklepani podporují jen low Huhu. Mate 9 to take nemá. Pořád váhám zda do 10 půjdu. Tahle funkce mě také štve... Ještě mrknu na U11+.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nevím, to rozlišení amoledu mě trochu vadí myslel jsem že to bude ostřejší , jinak telefon je rychlý jak střela, v antutu 177500. Klávesnici jsem musel stáhnout od Googlu, SwiftKey není pro mě.
    Poděkovat autorovi 0
  • @n7610 Je pravda, že ten display se třeba s Galaxy S8 srovnávat moc nedá. Ale třeba se nebude vypalovat :smiley: Už mají s displeji problémy i nové iPhony X. Ale ty jsou taky od Samsungu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jaký je OLED? Nejsou to omalovánky ala Samsung.?
    Poděkovat autorovi 0
  • Prvé že to omalovánky nejsou, ale to bude nejspíš tou fólií, musím koupit sklo
    Poděkovat autorovi 1
  • pajka1pajka1  
    Každý amoled degraduje z principu fungování a mění barvy z úhlu pohledu.
    I ty "omalovánky " jsou společné. Rozdíly jsou pouze v nastavení.
    LCD IPS ty problémy nemá.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak první pracovní den s MATE 10 PRO mám za sebou. Je v zápřahu od 7 hod. cca 15 hovorů, 30 zpráv, 10 vyřízených emailů, hodina netu, 2 hodiny v autě připojeno bluetooth a každou volnou chvíli se "peru" s nastavením, jelikož se seznamuji se značkou Huawei i s prostředím telefonu. No a teď to podstatné ráno byl nabitý na 100% a nyní je 58%, což v této zátěži mi přijde dobrý. Do večera určitě vydrží! Dnes jsem pouzdro nechal doma a chtěl si užít jeho krásu. Je úžasně kompaktní a ovládá se skvěle jednou rukou. Žádné sekání je rychlý a plynulý. Zkoušel jsem i nějaké foto, ale na hodnocení to ještě není. Narazil jsem jen na jeden problém a to se zobrazováním událostí na Viberu a s doručenkou sms. Přestože mám oboje nastavené, tak ani jedno nefunguje! Tak nevím kde je problém! Jdu hledat..
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam dotaz, kde se spousti tzv allways on display?
    Poděkovat autorovi 0
  • Keznikl  
    @Filda_CZE Settings > Security & Privacy >Screen Lock & Passwords > Always Display

Nastavení> Zabezpečení a soukromí> Zámek obrazovky a hesla> Vždy zobrazovat
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak podle Svět Androida je Mate 10 pro horší ve foceni než ostatni vlajkové lodě. Note 8 dělá krásné ale nereálné snímky. Počkám ještě na Honor V10. Pak se rozhodnu. M10 Moca brown je nádherný ale nechci se unahlit. Mám P10 plus. Takže čekám na pořádné recenze. Tatim nic moc.
    Poděkovat autorovi 1
  • Z P10 plus se ten přechod vážně asi moc nevyplatí. Protože P10 plus je stale sakra slušný stroj. :wink: Tu recenzi jsem četl taky a překvapilo, že byl MATE 10 Pro vyhodnoceny v podstatě jako nejhorší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Filda_CZE napsal(a):

Mam dotaz, kde se spousti tzv allways on display?

Jinak allways on zobrazuje hodiny, datum, procenta baterie, zmeškané hovory a sms.
    Poděkovat autorovi 0
  • Umí zobrazit i počet nepřečtených mailů? A obecně ostatní notifikace jiných appek?
    Poděkovat autorovi 0
  • No bohužel neumí! Teď jsem to zkoušel! Email, Viber, WhatsAp nezobrazuje!
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: psala mi kamarádka, jestli nechci půjčit Note 8 na srovnání, tak to zvážím...
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan Tak jako milovník mobilních technologií by jsi myslím neměl váhat ani minutu :wink: Možná by jsi mohl udělat porovnání i s nějakým dalším konkurenčním telefonem, který se ti dostane do ruky :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.