4K video problikává, FullHD 60s/s se škube

4K video problikává, FullHD 60s/s se škube, stává se to ještě někomu? A ne, nejde o důsledek absence stabilizace, v prvním případě je problém ve světelností, která se v tmavých místech několikrát za sekundu mění a ve druhém o poruchu v datovém toku.

Komentáře

• Teď jsem zkoušel a v pohodě.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mám ten istý problém s tým "škubaním". Počas nahrávania videa FullHD/60fps mi nahrávané video seká a vyzerá to akoby plávalo s nízkym FPS. Po ukončení nahrávania je všetko ok a počas prehrávania toho videa ide všetko plynulo.
    Seká mi to len počas nahrávania videa a len s FullHD 60fps.
    Poděkovat autorovi 0
  • no mne pri prehrávaní v mobile ide video v pohode (FHD 1080p, 60fps), ale akonáhle ho stiahnem do pc tak video seká a je neporezateľné (vlc player, bsplayer), alebo je úplne rozhasený zvuk (wmplayer)...musím to vždy prekonvertovať do videa rovnakej kvality aby to šlo už potom v pohode...neviem kde je zrada.
    Poděkovat autorovi 0
  • nemyslím,video ukladám do pamäte mobilu
    Poděkovat autorovi 0
  • lub  
    upraveno 5. February
    mohlo by být i málo světla a proto je potřeba delších časů.. vyzkoušet za dobrých světelných podmínek..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ne každý Pc takové video přehraje korektně, osobní zkušenost. YouTube ještě před časem 4K videa tohoto typu nezvládal vůbec
    Poděkovat autorovi 1
  • yanick  
    upraveno 5. February
    @bizkit skôr som myslel na tie 2 otázky pred tebou.
    To sekanie videa môže byť kodekom alebo hw akcelerácou, resp. jej absenciou. Ak je pri prehrávaní CPU na 100% video dekóduje procesor a nezvláda to. Ak je zaťaženie normálne, tak možno ten kodek. Skús urobiť nejaké ukážkové video, niekam ho nahraj a daj link na stiahnutie. Lepšie raz vidieť ako 100x čítať. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ako písal Jozef chyba je v PC nie každá grafika zvláda 4k
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.