Nefunguje rozpoznávání hudby aplikací Google

Zdravím, funguje vám po zapnutí aplikace Google a klepnutí na mikrofon/hlasovém příkazu funkce "Co je to za skladbu"? Mě to sice vyhledává u jakékoli písničky, pak dokonce na zlomek vteřiny problikne i výsledek, ale než jej stihnu přečíst tak zůstane jen prázdná stránka viz screenshot:
https://i.imgur.com/LkEF2jF.png

Vím, není to ani tak problém Novy, jako na straně softwaru Googlu (kde mám taky hodně věcí pozakázaných, tak možná proto), tak by mě zajímalo jestli to u vás jde bez problémů. Díky

Komentáře

• Neni lepsi Shazam na to? ;) jinak kdyz sem to zkusil tak mi to jen vyhledalo klasicky navrhy a aplikace na rozpoznavani hudby.Pisnicku co hrala to nenapsalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, vím že jsou k tomu přímo určené aplikace třetích stran, ale někdy nedávno mám pocit to bylo přidaný i do hlasovýho vyhledávání Googlu, tak jsem to chtěl zkusit. Musíš zapnout nějakou hudbu aby hrála, pak v tý aplikaci říct "OK, Google" nebo kliknout na mikrofon a dole vpravým rohu by pak mělo být vidět "Co je to za skladbu"?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ani tak to nefunguje,bud je bila obrazovka a symbol noty vpravo nahore nebo to napise ze skladba nebyla rozpoznana.
    Poděkovat autorovi 0
  • symbol noty vpravo nahoře jako v tom přiloženým screenu? jinak že nebyla rozpoznána skladba mi to nenapsalo nikdy, kdyžtak zkusit nějakou známou písničku, aby se toto nemohlo stát
    Poděkovat autorovi 0
  • Ren79Ren79  
    upraveno 23. November 2017
    Zkousel sem to na mtv a ocku u nekolika skladeb a taky na tabletu samsung a stejny vyskedek..bily obdelnik a nota modra vpravo nahore a dal nic..jo stejne jak na tom screenu tvem
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná jsem to špatně pochopil, ale nikde tu nevidim, že byste zmiňovali to, že vyhledávání skladby začne až když se klikne na ikonu tý noty - když se klikne jen na mikrofon, čeká to nejspíš na to, co do mobilu nakecam, až když kliknu na notu (pokud tam tedy naskočí, neděje se tak vždy, na 100%), začne se dole zleva doprava zobrazovat jakoby indikátor přímo související s poslouchanou muzikou a po pár vteřinách se buď ukáže výsledek a zůstane tam, dokud to nevypnu, nebo to prostě napíše, že skladba nebyla rozpoznána... (?)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo ty vlnky tam mam jak to analyzuje ale ani jednu skladbu to nenapsalo..bud byla jen ta prazdna obrazovka viz.screen vyse nebo ze to nerozpoznalo skladbu.
    Poděkovat autorovi 0
  • taky tam mám ty vlnky (indikátor) když to rozpoznává hudbu, ale pak to nehodí žádný výsledek, jen prázdná strana jako má Ren... ale zvláštní, že cabballerovi to funguje
    Poděkovat autorovi 0
  • přemýšlím, jestli to nemůže souviset s nastavením tý aplikace Google (např. ovládací prvky aktivity) nebo případně s nastavením webu ve Chromu
    Poděkovat autorovi 0
  • No mi to nefunguje moc teda a nic sem v googlu nemenil.Ale Shazam mi vyhledava v pohode :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Netušim, jestli jsem něco v gůgl nastavení měnil (pokud jo, tak si to stejně nepamatuju), ale tohle rozpoznávání muziky mi fungovalo v pohodě i na starym Aceru s androidem 4 a funguje mi to i na Nově s Nugátem... netušim, jak to přesně "hádá" ty písničky, ale nejspíš to bude tak, že co je možný najít třeba na youtůbu, to gůgl-vyhledávání najde (?) a když to občas zkoušim, úspěšnost je fakt slušná. Jediný, co občas blbne je to, že ta nota tam občas neskočí, takže na ní nemůžu kliknout pro rozpoznávání a musim vypnout a znova zapnout ten gůgl. Jestli to někomu nefunguje, bude to určitě nějakym nastavenim, ale to já netušim jakym.
    Poděkovat autorovi 0
  • cabballero: a můžeš třeba jen říct jaký nastavení máš ty, když ti to funguje? (např. všechny ovládací prvky aktivity Google máš povoleny? + cookies/javascript ve Chromu taky povolen?) ...rád bych se nějak dohrabal v čem může být zakopán pes, že tam ty výsledky nezůstanou a hned skočí prázdná stránka (viz screen)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja nic v nastaveni google nemenil ani nevypinal a nejede mi to ani na tabletu s androidem 4 ani mobilu s A7 vetsinou jen vyskoci to prazdne okno s notou v pravo nahore a obcas ze to skladbu nepoznalo
    Poděkovat autorovi 0
  • jj.. možná by stálo za to postnout to někam jinam, než jen do sekce o Nově, aby si toho všimlo více lidí, protože je to fakt zvláštní
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám Huawei Nova a zrovna minulý týden jsem chtěl přes Google rozpoznat skladbu. Přibližně v půlce nahrávání problikl výsledek, ale jen opravdu na zlomek sekundy a potom bílá obrazovka. Vyřešil jsem to nainstalováním Shazamu.
    Poděkovat autorovi 0
  • takže je nás víc, kterým to nefunguje.. to by mě zajímalo, čím to je, že cabballerovi to jde bez problémů
    Poděkovat autorovi 0
  • dnes jsem to jen tak zkusil znova a světe div se, najednou to funguje.. přitom jsem žádný nastavení neměnil
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.