Huawei P10 lite obdržel firmware B184

upraveno 15. February v Huawei P10 lite
Už měsíc v našich telefonech koluje nový firmware B184 pro Huawei P10 lite a mě by zajímalo, jak s odstupem času hodnotíte jeho funkčnost. Samozřejmě, že všichni velmi netrpělivě čekáme na Android 8.0.0 Oreo, na ten si ale ještě nějakou dobu budeme muset počkat. Očekávám, že právě nový operační systém posune telefon výrazným způsobem kupředu, na druhou stranu jsem ale velmi spokojen také se současnou verzí. V rodině máme těchto telefonů hned několik, kromě mého vlastního telefonu na něj přešla také maminka a bratr, přičemž všichni máme aktualizováno právě na firmware B184. Ten přinesl novější bezpečnostní záplaty, jinak ale větší změny nečekejte. Vše funguje výborně a po snížení ceny v předchozích měsících si myslím, že Huawei P10 lite je skutečně zajímavou volbou. Jak tedy telefon funguje vám?
image
image
image
P10lite_1.png
540 x 960 - 129K
P10lite_2.png
540 x 960 - 703K
P10lite_3.png
540 x 960 - 92K
Štítky:

Komentáře

• Telefón ide s týmto firmwarom veľmi dobre ale chcelo by to už novšie bezpečnostné záplaty predsa len už je koniec novembra a v telefóne sú zo septembra
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 26. November 2017
    A mna nejake zaplaty v podstate popravde ani netrapia, nic nemeni na veci ze telefon ide v pohode. A A8? Ten ma trapi tak maximalne ihladom motivov, takze nie zeby som sa nan nejak tesil, skor cakam do akej miery budem nuteny prerabat motivy. Tot vse.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den.
    Nevím jak vám, ale mám problém s připojením Bluetooth k telefonu v autě. Při každém zastavení a vypnutí motoru chce znovu provést párování. I když mám vše nastavené na automatické připojení. Starší SW to nevyžadoval a telefon se automaticky připojil. Prosím o radu jak se tohoto nepříjemného konání zbavit.
    Poděkovat autorovi 0
  • v nastavení auta nemáš možnosť "párovať" ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Android 7 ma v sobe chybu ohledne Bluetooth spojeni, napriklad s garmin zarizenim (fenix 3, vivosmart atd) to vubec nefunguje. Samsung k tomu uz vydal zaplaty, ale u Huawei je tohle problem :( Kvuli tomu sem musel na Honor 8 delat downgrade na 6.0 .. tohle me dost mrzi. Momentalne kvuli tomu prave prodavam P10 Lite, protoze downgrade neni mozny (aspon o nem nevim).
    Poděkovat autorovi 0
  • @jmanek Není lepší počkat až půjde na P10 lite instalovat Oreo? Já vím,jsou to ještě nějaké měsíce, ale telefon to celkově špatný není.
    Poděkovat autorovi 0
  • No já se přiznám, že jsem pořád tu chybu nedokázal objevit. Měl jsem několik měsíců hodinky Fénix 5 a Fénix 5S, používal jsem je s Androidem 7.0 a vše klapalo...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 22. December 2017
    Musím potvrdit ten problém s připojením BT. Měl jsem Honor 7 s Androidem 6 a vše fungovalo skvěle. Teď jsem si koupil Huawei 10 lite a Garmin Vivosmart 3 je mi tak maximálně na to, abych se podíval kolik je hodin. Tak nevím, jestli mám prodat mobil nebo hodinky :-/
    Stačí se podívat na komentáře sem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.connectmobile&hl=cs
    Je fakt, že to může být i tím Garminem...
    Poděkovat autorovi 0
  • U mne též chyba s připojením přes BT v autě. Auto telefon vidí, ale kontakty se neprevedou. Tak snad to časem půjde. Jinak mobil mám teď od Ježíška a jsem nadšen.
    Poděkovat autorovi 0
  • georabbits napsal(a):

Musím potvrdit ten problém s připojením BT. Měl jsem Honor 7 s Androidem 6 a vše fungovalo skvěle. Teď jsem si koupil Huawei 10 lite a Garmin Vivosmart 3 je mi tak maximálně na to, abych se podíval kolik je hodin. Tak nevím, jestli mám prodat mobil nebo hodinky :-/
    Stačí se podívat na komentáře sem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.connectmobile&hl=cs
    Je fakt, že to může být i tím Garminem...

Už jsem to psal jinam, ale používal jsem na několika telefonech hodinky Garmin Fénix 5 a Fénix 5S a nikdy jsem problém neměl. Asi zkusím ještě půjčit jiný model...

Poděkovat autorovi 0
  • Kdy by mohl vyjít android 8 (oreo) na huawei p10 lite?
    Poděkovat autorovi 0
  • Na jaře (kolem března) asi
    Poděkovat autorovi 0
  • A bude na huawei p10 lite k dispozici android 7.1 nebo později 8.1?
    Poděkovat autorovi 0
  • 7.1 pochybuju, 8.0 nebo mozna 8.1 urcite, to uz je ale otazka spis na Jozefa :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • 7.1 je stoprocentní nesmysl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže bych přidal něco k P10 lite a Garmin Fénix3. Telefon jsem odeslal na reklamaci kvůli špatnému párovnání s ostatními telefony atd. už před tím, aplikace Garmin nefungovala. Po reklamaci se vše tvářilo normálně, do doby než jsem nainstaloval aplikaci do mobilu. Spárování nemohlo proběhnout až při restartu mobilu během párování se telefon i hodinky spárovali ALE .... proběhne jedna synchronizace a telefon se odpojí a musí zase proběhnout restart během párování a i tak se stane, že se ani synchronizace nedokončí. Pokud se nic nezmění půjde telefon z domu a asi se vrátím k Sony.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak už jsem psal výše, také mám problém s párováním hodinek. U mě Garmin Vivosmart 3. Počkám, zda tohle vyřeší Oreo a když ne, tak holt se budu muset poohlédnout po jiném mobilu. Nebo spíše po jiném výrobci. Jinak je P10lite výborný mobil.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Tak hlásím, že už je vše v pořádku
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.