Mediapad M2 8.0 nebo T3 10

Zdravím jaký by jste doporučili chci ho na kreslení (návrhy tetovaní) a hraní her děkuji

Komentáře

 • Ja rozhodne M2, lepsi displej, lepsi procesor, lepsi zvuk:-)
  Poděkovat autorovi 0
 • Nebo bych spise M3 8", pokud penezenka dovoli:-)
  Poděkovat autorovi 0
 • M2 vlastním,verzi premium.. A pokud nevadí starší verze androidu je to super stroj. Hry jdou taky fajn, výdrž good, zvuk paráda. M3 je samozřejmě lepší, ale m2 určitě ostudu neudělá
  Poděkovat autorovi 0
 • M2 vlastním s LTE, špica stroj, vybavený GPS + GLONASS. Ale... aktualizace žádné, ani bezpečnostní. Moje rada je tablet od HUAWEI vůbec nekupovat, raději se poohlédni po jiné značce.
  Poděkovat autorovi 0
 • violator napsal(a):

  M2 vlastním s LTE, špica stroj, vybavený GPS + GLONASS. Ale... aktualizace žádné, ani bezpečnostní. Moje rada je tablet od HUAWEI vůbec nekupovat, raději se poohlédni po jiné značce.

  S těmi aktualizacemi to je pravda, ale je holý nesmysl zavrhovat značku kvůli bezpečnostním záplatám. Důležité hledisko je snad hardware, design, použití atd. Pokud člověk nesurfuje po problémových či porno stránkách, tak to není problém . Sestra mám Xiaomi s bezpeč. záplatami 12/2016 a mobil je v pohodě, protože ho používá normálně - bezpečně :wink:
  Poděkovat autorovi 1
 • souhlas s @indy1369 psát o tom že nekupovat vůbec Huawei tablety je hovadina, znám pouze 3 značky v tabletech, které má v dnešní době cenu kupovat a to je Hauwei, Samsung nebo Apple, ostatní je na nic....
  Poděkovat autorovi 0
 • Tady jde o to, že koupíš našlapaný tablet M2 za docela dost peněz a očekáváš nějakou podporu ze strany výrobce a on jej v zápětí odřízne od aktualizací. Proč bych měl kupovat znova u HUAWEI když může kliďánko udělat to samo s M3. Jinak osobně bych raději používal opatchovaný a zabezpečený tablet, (používám ho pro UAV).
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.