Soutěžte o Huawei Mate 10 lite s podpisem Jaromíra Jágra

Před mnoha měsíci jsme v Praze v OC Quadrio slavnostně otevřeli naší první značkovou prodejnu Huawei v České republice. Zakoupit zde můžete kompletní portfolio našich produktů, vyřídíte zde záruční i pozáruční opravy. Můžete se ale také jen přijít poradit, pokud zvažujete nákup nového mobilního telefonu nebo naopak chcete svůj stávající telefon Huawei využít na maximum. Hodně se mi líbí široká nabídka příslušenství a také velmi příjemný personál.

Během příštích tří týdnů se navíc na naší prodejně můžete zapojit do soutěže, v rámci které je hlavní cenou Huawei Mate 10 lite s vygravírovaným podpisem Jaromíra Jágra. Byl vyroben pouze jeden jediný kus takto upraveného přístroje a získat tak můžete telefon, který je naprostým unikátem. Stačí v době trvání soutěže (do 18. prosince tohoto roku) navštívit naši značkovou prodejnu v OC Quadrio a udělat nákup za alespoň 500 korun. Je jedno, jestli si pořídíte nový mobilní telefon, pěkné příslušenství nebo jen zaplatíte třeba za nezáruční opravu svého přístroje. Poté už vám jen bude stačit dostatek štěstí. A o jaké ceny tedy hrajeme?

1. cena - telefon Huawei Mate 10 lite s podpisem Jaromíra Jágra (vyroben je jediný kus)
2. cena - dres s podpisem Jaromíra Jágra
3.-5. cena - chytrá váha Huawei
6.-10. cena - gravírování dle vašeho výběru

Nejlákavější je samozřejmě hlavní cena, osobně mám ale slabost také pro chytrou váhu, která je velmi stylová. Všem vám držím palce a budu rád, pokud tento exkluzivní Huawei Mate 10 lite připadne některému z členů našeho diskuzního fóra HuaFan.cz. Kompletní pravidla soutěže najdete přímo tady a mně nezbývá než vám popřát hodně štěstí. Jak se vám soutěž líbí?

image
image
08.png
1000 x 1000 - 2M
20.png
1000 x 1000 - 2M
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.