Mate 9 a MirrorLink

Ahoj komunito (tedy spis hlavne @Jozef_HuaFan).

Mam Mate 9 a ne uplne moc si rozumi s autoradiem co mam v aute. Zkoumal jsem kde je problem a je to proto, ze Mate 9 nema podporu MirrorLink.
Tak jsem zavolal na podporu Huawei a ano, Mate 9 nema podporu MirroLink ale treba mozna nekdy ji dostane. Na dotaz jestli ma podporu MirrorLink alespon Mate 10 Pro jsem taky nedostal jednoznacnou odpoved.
Prekvapuje me, ze Huawei na MirrorLink lehce kasle (oficialne ho ma jen P10 a P10 Plus). Takovy Samsung to cpe do telefonu snad uz nekde od Galaxy S3.
Nechce se mi prechazet k Samsungu, jsem ochoten jit klidne do Mate 10 Pro, ale nikde nedokazu najit, jestli podporuje MirrorLink. Stejne tak nemam jednoznacnou odpoved na to, jestli MirrorLink nedostane Mate 9 s prichodem Android 8 (treba).

Pomuzete mi to nekdo rozlousknout?

Komentáře

• Hurá, už mám odpověď od Huawei.
    Mate 9 nemá a nebude mít podporu MirrorLink.
    Mate 10 Pro podporu MirrorLink ma.
    Poděkovat autorovi 0
  • Omlouvám se, že jsem nereagoval, ačkoliv jsem byl označen, vůbec mi nepřišlo info :smile:

Jinak stran Mirrorlink se tady dají najít dlouhé diskuze. Osobně fandím spíše Android Auto.
    Poděkovat autorovi 0
  • Android Auto neni spatne ... ale...
    Vadi mi na nem nekolik veci.
    Napriklad:
    - pokud uskutecnim hovor (prichozi nebo odchozi), tak po sestaveni hovoru nikde na displeji auta a ani ovladanim z volantu nemohu probihajici hovor ukoncit. Proste tlacitko na polozeni hovoru neni. Hovor lze ukoncit jedine tak ze odemknu telefon a teprve tam mam moznost hovor skoncit.
    - dalsim problemem je navigace. Google Mapy mi jedou na vybornou. Ale Waze jede jen nekdy. Sice ho v moznostech navigace mam, ale vetsinou se nespusti a koukam jen na cernou obrazovku. Zkousel jsem jak 32 tak 64 bitovou verzi Android Auto a stav je vsude stejny.

MirrorLink by castecne muj problem vyresil. Mohl bych se spolehnout jen na system co mam ve vozidle a mapy by se mi zobrazovaly primo v nem (Sygic Car Navigation).
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.