Koupě P9?

Ahoj, myslíte, že se ještě vyplatí koupit P9? Ptám se, protože nechci P10 kvůli problémům s displejem a kvůli čtečce na přední straně. Potřebuju dualsim a nechci rozměrově velký telefon.

Komentáře

• P10 problémy s displejem nemá. Ale jestli čtečku raději vzadu, tak je P9 v pohodě telefon za pěkné peníze.
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuju za rychlou reakci. Byl jsem P10 zkusit a přes folii se mi displej ovládal špatně a nechával jsem moc otisků. Ale hlavně ta čtečka mi vadí. Skoro mi vypadl z ruky. Když porovnáš P9 s Honorem 8, je ten foťák u P9 výrazně lepší?
    Poděkovat autorovi 0
  • Romi  
    upraveno 5. December
    Lepší určitě je. :smile: Ne úplně výrazně, ale rozdíl znát je.
    Poděkovat autorovi 0
  • P9 je aj v dnešnej dobe skvelý telefón, ktorého kúpu rozhodne nebudeš ľutovať...
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně tak. Aktualizace stále chodí a častěji než na H8.
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky, kluci. Jdu objednat.
    Poděkovat autorovi 0
  • V praci mame P9 asi 30 a vsechny jsou na posledni aktualizaci z dubna (dualsim EVA-L19C432B386, kupovane z vice zdroju, z eshopu, od operatora a v Datartu, vsechny nebrandovane a zadne sedivky). Co jsem cetl, tak aktualizace pro singlesim verzi chodi asi casteji a na nektere dualsim telefony taky novejsi aktualizace prisla, ale osobne bych si ho nekoupil, je to sazka do loterie, jestli jeste nejaky aktualizace prijdou. Hardware je dobry, ale 8 mesicu bez bezpecnostnich zaplat uz je dost sila.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie si sám komu to postálo na B386, mám tak isto EVA-L19C432B386 ale funguje bez problémov.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vyššie FW sú iba záplaty, nič prevratné neprinesú.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jasne, pro osobni pouziti asi neni nekolik desitek neopravenych kritickych chyb zadny problem, ale ve firme to problem byt muze. Firemni system sice bezi oddelene a je zabezpeceny, ale zabugovany hlavni system dokaze poskodit cely telefon, kriticka data neuniknou, ale kdyz telefon nebude fungovat, je to problem. Az se budeme rozhodovat, jake telefony koupit priste, Huawei to nebude, ale Huawei stejne ztratu 50 zakazniku ani nepociti.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.