Problém se zvukem ve sluchátkách

Ahoj,
jsem tu nový. :) Dostal jsem služební telefon Huawi P9 Lite v dual SIM (přecházím ze SONY Z3). První věc co mě překvapila je například u aplikace WhatsApp (nebo i volání) stále zapnutý zvuk telefonu při použití sluchátek. Mám v uších sluchátka a zvuk je přehráván ve sluchátkách, ale i přes to se zvuk upozornění (WhatsApp, volání) ozve jak ve sluchátkách tak v reproduktoru telefonu. Očekával bych upozornění pouze ve sluchátkách.
Nemáte s tím někdo zkušenosti a případně řešení?

Děkuji KeezlaB

Komentáře

• Upozorneni mi taky funguje ve sluchatkach i zarizeni. Dela to i Samsung
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě by zajímalo, zda jde ,když mám sluchátka, ztlumit zvuky sms, emailu atd. protože je to nepříjemný silný zvuk pokud poslouchám hudbu a příjde mi zpráva.
    Poděkovat autorovi 0
  • tube napsal(a):

Upozorneni mi taky funguje ve sluchatkach i zarizeni. Dela to i Samsung

Mě to právě SONY nedělalo a za mě to ne nesmyslné.. Když chci mít věškerý zvuk na sluchátkách tak proč hraje zařízení? :D Nemáš nějaký způsob jak to fixnout?
    Poděkovat autorovi 0
  • No zase si predstav ze polozis telefon se sluchatky (zapojenymi) a nekdo ti bude volat. Osobne nemam vzdy vibrace, tak bych o tom ani nevedel
    Poděkovat autorovi 0
  • To chápu, ale třeba sedíš v kavárně a posloucháš písničky a pak budeš rušit tím, že ti někdo bude volat.. :( Za mě to je docela fail.. :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jedine vypnout zvuk. Nevim, jestli to pak zvoni ve sluchatkach - nezkouseno
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.