Veriifing filed ota update P10

Zdravím, podařilo se nechtěně (ukazoval jsem kolegyni jak funguje FF) přes FF stáhnout B175. Fw byl schválený jak pro L09 tak L29(asi ten problém) , ale po restartu mobil napsal, že veriifing filed. Když stisknu power buton, telefon normálně najede a nic se neděje. A teď otázka. Až bude nějaký správný fw, přijde normálně a nainstaluje se nebo musím něco pro to udělat? Nebo dá se nějak chybná nepodarena aktualizace vymazat?
Štítky:

Komentáře

• Nikdo nic? On telefon normálně funguje, jen nevím jak dál aktualizace. Jen se při zapnutí před logem Huawei objeví ta hláška v nadpisu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, pokud ti nevadí ta hláška tak bych to asi zatím neřešil. Každopádně není problém přes program HWOTA udělat úplně čistý flash komplet celého firmware. Jediné o co přijdeš jsou komplet data z telefonu, protože je potřeba odemknout bootloader a tím uděláš tovární nastaveni. Jinak je to zcela jednoduché a bezpečné.
    Poděkovat autorovi 1
  • Hláška nevadí, jen nevím, zda to nebude pri budoucí aktualizaci nějaký trabl.. Mobil téměř nevypinam...
    Poděkovat autorovi 0
  • P10 je pro mne vyssi liga, ale vim, ze po nahrati nespravneho FW je nutne pouzit v Settings FF "Delete HWFF folder", coz je logicke. Vic neporadim.
    Poděkovat autorovi 1
  • To jsem udělal. No zatím mám řekněme jiné úvodní logo, uvidíme až bude nějaká aktualizace, zda to pojede..
    Poděkovat autorovi 0
  • @kalimero77 Udělej ještě taková malý test, vypni ten telefon, zmáčkni na něm hlasitost dolů a připoj ho na USB kabel k počítači. Zapne se ti ve fastboot. Jen by mne zajímalo zda dole nebudeš mít phone, nebo FRP unlock. Bylo by to sice zajímavé, ale ta hláška při startování tvého telefonu by mohla napovídat o odemcenem bootloaderu. (Pro další OTA aktualizace by to nevadilo) Mrkni na to, pak kabel odpoj a drž několik sekund hlasitost dolů a zapínací tlačítko (telefon se restartuje)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.