Výběr - co vybrat

Zdravím všechny fandy potřebuji od Vás pomoc se rozhodnout.

Huawei Nova nebo Honor 8

Mám teď Honor 8 už tak rok spokojený jsem, ale bratr si koupil nedávno Huawei Nova a nějak mu nevyhovuje a chtěl by to semnou vyměnit.

Co by jste dělali? Šli by jste do toho když telefon Nova je trošku slabší, ale za to má delší záruku. Nebo si nechali Honor 8. Je to tak vyrovnané to pro a proti.

Děkuji za Vaše názory.

Komentáře

• Honor 8 bude mít lepší výkon ale údajně Nova lépe fotí viz. si dovolím citovat:

Jaroslav79
    Já můžu porovnat fotky Honor 8 premium a Huawei nova,kterou má žena.Dnes jsem zkoušel dárek pro tchýni a zkoušel fotit stejné místo a porovnával fotky.Musím přiznat,že Huawei nova to Honoru 8 pěkně natře.Prostě foťák u Huawei nova se mimořádně povedl.Honor fotí hůře než můj xiaomi note 4,prostě to ostření je takové zvláštní......Nova má nejlepší foťák do 8 tis.....

pak je ještě rozdíl v malých rozměrech u Novy oproti Honoru a zpracování kov vs sklo..
    Poděkovat autorovi 0
  • kvůli vnějšku Nova, kvůli vnitřku spíš Honor.. ale je to těsné
    Poděkovat autorovi 0
  • A jeste bude mit navrch Nova v oblasti vydrze nejspis
    Poděkovat autorovi 0
  • K tomu foťáku v Nove...dosť veľa ľudí je pozitívne prekvapených kedˇ vidia ako môže fotiť telefon za 3 stovky. Samozrejme platí to pre fotenie cez deň, v horších svetelných podmienkach už to nie je také slávne. To je ale problém 99% mobilov. Novu používam dodnes, vyhovuje mi. Jedine čo mi dosť vadí je problém s aktualizáciami. Proste sa neaktualizuje a výrobca to zdá sa ani nerieši a k veku telefonu už ani zrejme riešiť nebude. Nova je dobrý telefon ale pri droide som sa naučil že kupujem len nové modely a to hlavne kvoli aktualizáciam a upgradeu systému. Ked´že Nova má už ten nejaký piatok za sebou dnes by som ju už nekupoval ale poohliadol by som sa po čosi novšom.
    Poděkovat autorovi 0
  • nové mobily ale zas bývají předražené, kdežto když koupíš např. půl roku starý Android, tak už bývá poměr cena/výkon poměrně zajímavý.. podobné to bylo i u Novy, kde by mě ani nevadily méně časté aktualizace, když to funguje - problémová je bohužel až teď ta poslední aktualizace, tam to chce opravu co nejrychleji..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ide o to že Nova má už viac ako polroka. Já ju mám už vyše roka. Kedysi začínala cena na 369€. Čo stojí teraz ale netuším...obvykle to padne o nejakých 70-100€.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak on hlavne zvazuje vymenu, ne koupi.
    Poděkovat autorovi 0
  • vymeň. a keď ti honor nebude vyhovovať zas vymeň ..späť :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Presne to me napadlo :)
    Navic neni problem si cely telefon zazalohovat pres huawei zalohu a jen si to obnovit ze zalohy vzhledem ke stejnemu systemu mezi huawei a honor..
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji za Vaše názory.
    Nakonec jsem vyměnil a nelituju telefon mě příjde po vzhedové stránce víc "dospělejší" za to honor 8 spíše pro mladé. Co mě zaujalo tak se nova lépe drží a baterka víc vydrží. Honor 8 byl žrout to je ale daň za výkon. Překvapilo mě ale fotoaparát ne fotky ale prostředí fotoaparátu kde Honor 8 je v tomto lepší.
    Poděkovat autorovi 0
  • dalším plusem Honoru 8 je, že oficiálně dostane Android 8 Oreo, což u Novy dost pochybuju..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak na strankach sveta androidu v poslednim aktualizovanem seznamu mobilu co dostanou oreo uz je nova mezi "pravdepodobna aktualizace" takze se treba nakonec dockame..
    Poděkovat autorovi 0
  • sice to tam mají, ale nevím zda je to nějak vypovídající nebo na základě čeho je "pravděpodobná"... moje teorie je taková, že oreo dostanou jen telefony které byly vydány až s nugátem
    Poděkovat autorovi 0
  • To nevim no jak to overuji ale predtim ho tam v seznamu ani neuvadeli zpocatku.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. December 2017
    Kdyby byl, budeme jistě rádi, ale bohatě by stačilo i to, kdyby dotáhli k dokonalosti sedmičku a opravili její poslední, nepovedenou aktualizaci.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.