Mate 8 display

Zdravím
IMG-20171208-WA0001.jpg
1552 x 873 - 82K
IMG-20171208-WA0001.jpg
1552 x 873 - 82K

Komentáře

• Zdravím.
    Chtěl jsem požádat o radu.. Máte někdo podobnou zkušenost s displayem na Mate 8 nebo jiným ?

Nad horním okrajem displaye se mi objevily vzduchové bubliny... Měl jsem dané krycí sklo, myslel jsem, že problém mezi sklem a displayem.. Sklo jsem sundal, že dám nové a zjistil jsem, že je to přímo na displayi...

Co si o tom myslíte?
    Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj.Na fotke nič nevidno.Zle odfotene,ale čo som počul,alebo čítal,tak niektoré kusy majé problém,že sa odlepuje.Ja mám napríklad pomaly dvoj ročny a zatial nič.Daj to reklamovať.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, vyskytl se mi před rokem podobný problém.
    Šel jsem to reklamovat a bez problémů mi vyměnili displej. To byl jediný problém na Mate 8 za dva roky. Po pravdě..., myslím si, že jsem tomu malinko pomohl pádem, kdy jsem měl telefon v kapse a asi došlo ke zkrutu, ale čert ví.
    Poděkovat autorovi 1
  • Odfotene je to dobre. Aj to dobre vidno, len neviem co je ten cierny stvorec. Ohadoval by som to na vlhkost, alebo vystavenie na slnko. Nie som si isty ci bude reklamacia uznana. Ale skusit treba.
    image
    42857dfef16c0b894ed2b920cc9d13.jpg
    1552 x 873 - 79K
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky kluci,

černý čtverec je odlesk druhého mobilu, který fotil
    Poděkovat autorovi 0
  • Stáří mobilu asi rok a půl..
    Je pravda, že jsem ho v poslední době nosil v náprsní kapse, kde by mohla být trochu vyšší relativní vlhkost, ale že by to udělalo takovou paseku s displayem... No nevím... To by se stát nemělo..
    Zatím díky všem. V.
    Poděkovat autorovi 0
  • A jak dlouho taková reklamace může trvat, předpokládám, že na to mají celý měsíc..
    Poděkovat autorovi 0
  • V OC Quadrio to jistě bude rychlejší, otázka co výsledek
    Poděkovat autorovi 1
  • Já jsem si teda nedávno všiml, že na bílém podkladu jsou nepatrně vidět tmavší/slabší fleky. Jeden přímo uprostřed displeje, druhé ve spodní třetině, ale taky uprostřed. Je to o rozměru oválu velikosti cca 0,5x2cm. Je to slabě postřehnutelné, tak nevím, jestli to řešit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je už docela velký ovál... Ale zase když to skoro nejde vidět... To je na zvážení..
    Můj problém, na úvodní fotce, je sakra hned vidět a hodně mi to vadí , takže v pátek zajedu do Quadria a dám pak vědět, jak to dopadlo..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj. Jak jsem slíbil, dávám vědět, jak to dopadlo s reklamací. V pátek 15.12. jsem mobil odvezl na pobočku Huawei v OC Quadrio, kde jsem nahlásil tento problém s displayem a navíc ještě problém s dobíjením baterie, kdy stačilo trochu hýbnout s kabelem a telefon se odpojil.. Všechno jsme to sepsali a pracovník říkal, že konektor vyčistí, protože byl po roce a půl už dost zaprášený atd. Dost mě překvapilo, že už v úterý 19.12. ráno jsem dostal info, že je telefon připravený k vyzvednutí.. A výsledek : Reklamace uznána, vyměněn celý display za nový a vzhledem k tomu, že je prý display nějakým způsobem spojen i s baterií, mám i novou baterii a nabíjecí konektor mi dali také nový... U displaye se prý jednalo o odlupování nějaké spodní vrstvy.. Jozef sice psal, že by vyřízení reklamace mohlo být v Quadriu o něco rychlejší, ale v pátek večer podáno a v úterý ráno hotovo, to mě fakt pozitivně šokovalo.. Vlastně jsem na tom i dost vydělal.. Telefon jako nový. Díky všem zúčastněným v diskuzi a pěkné Vánoční svátky Vám přeji. Víťa.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj všem, po dlouhé době jsem se vrátil k této značce, nyní Hm 8.Koupil jsem jetý Hm 8 singl od Tmobilu. Na displeji mám dve místa mírně vysvicene, je to vidět jen na bílém podkladu. Chci se zeptat, máte někdo zkušenost s reklamací u Tmobilu? Jak dlouho trvá reklamační řízení? Přešel jsem z LG G4, je možné nějakou appkou dostat do telefonu dvojí klepnutí na displej? Je to velmi návyková věc. Nějaký tip na koupi pouzdra a skla? Děkuji za každou radu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.