Spokojenost?

Mam doma P10 lite druhy den a nevim nevim? Zadne ohromeni se moc nekona. Jako telefon jede rychle. Je svizny ale treba fotoaparát najizdi nevkusne dlouho a fotky nejsou zadny zazrak. Pres den jsou lehce nad prumerem ale s ubyvajicim světlem jde kvalita dolů. Na displej musim pritlacit vic nez jsem byla zvykla. Stary Xiomi reagoval jeste se ani prst displeje nedotkl. Ctecka je rychla ale ne vzdy se odemkne.
Zvažuji telefon vratit a přejít na plnou verzi P10 nebo Mate 10 lite, kde me ale odrazuje velky displej. 5,5 palce uz asi nechci. Ale zase rozměry 2:1 jsou do ruky prijemne. Co vy doporučujete? Dat jeste šanci P10 lite?
Štítky:
«1

Komentáře

• Mate 10 lite má úhlopříčku 5,9 palce :smile:

Jinak jakkoliv je P10 lite v pohodě, pořád je to telefon střední třídy. P10 je logicky zase dál, cena tomu odpovídá. Jak dlouho foto startuje? U mě je to prostě hned, na telefon přešla máma a také bratr, oba spokojeni a v mém okolí je takových více.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to mam asi jiny telefon. Mně fotak startuje temer okamzite a fotky na danou tridu excellentni. Jinak, co se tyce dotyku, taky zadny vetsi problem. Mam p10 lite Single SIM Vodafone, aktualne B133.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hned vam ty fotaky najedou? Tak kde je chyba. Me najede za 2sec. Zapnu fotak, cerna obrazovka a pote najedou ikony k foceni. U stareho Xiomi to trvalo jeste dele. Ale byl to hodne starý telefon. Chlap ma IPhone a furt posloucham, ze proste android takhle rychly nikdy nebude.
    null
    Dokonce 5,9.
    P10 je o 3000 drazsi to jo. Právě proto přemýšlím jestli se s tema drobnostma co mi vadi spokojim nebo priplatim
    Poděkovat autorovi 0
  • Citlivost dotyku sa da zvysit rezimom rukavice
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahaaaa, a kde ten rezim najdu?
    Poděkovat autorovi 0
  • něco mi říká,že režim v rukavicích na p10lite a p9lite2017 není. teď jsem prošel návody k telefonům a ani zmíňka. třeba už je ten displej citlivý na rukavice po celou dobu, tohle by mě taky zajímalo, protože tohle dost využívám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jasny ze rezim neni, uz jsem to resil v jinem tematu.
    Poděkovat autorovi 0
  • zas tak jasný to není,když jsi jestě před pěti hodina nevěděl,kde ten režim najdeš :-) to že to jde ovládat v rukavicích jsem tu četl,ale jedna vlaštovka jaro nedělá, proto chci názor více uživatelů
    Poděkovat autorovi 0
  • No telefon mám asi týden a taky nijak extra ohromen nejsem... Nicméně to co jsem od toho telefonu očekával tak splňuje. Co se foťáku týká, tak jeho první spuštění ten den, taky trvá cca 2 sec a kvalitu fotek jsem taky očekával lepší, ale vzhledem k tomu, že vyfotím tak jeden snímek za měsíc, tak mi to nevadí.... A tvůj přítel má pravdu, tak jako iOS android asi nikdy rychlý nebude :-) snížená citlivost na dotyk mě taky trochu překvapila, ale dá se s tím žít :-) Já si spíš nemůžu zvyknout na sw tlačítka, ale to se doufám čase změní.
    Poděkovat autorovi 0
  • není ta snížená citlivost tou fólií? já, z displeje hned všechno sundávám, jak je to s těma rukavicama teda, když to má sníženou citlivost? P10lite je na tom s výkonem podobně jako iphone 5s/6 a to jsou pěkně starý kousky, takže příp. srovnávat jen s jima
    Poděkovat autorovi 0
  • ViteK80  
    upraveno 10. December 2017
    Pro vormena

Ty jsi to moc nepochopil "Ahaaaa". Kdysi jsem na tema Rukavice zalozil tema. Kde jsem se jasne dozvedel, ze rezim rukavice neni. A clanek nademnou me docela rozesmal.,tak proto jsem žasl nad clankem a ptal se kde jeeeee? Haaahhaaa.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak to jsem nepochopil
    Poděkovat autorovi 0
  • OnKr napsal(a):

No telefon mám asi týden a taky nijak extra ohromen nejsem... Nicméně to co jsem od toho telefonu očekával tak splňuje. Co se foťáku týká, tak jeho první spuštění ten den, taky trvá cca 2 sec a kvalitu fotek jsem taky očekával lepší, ale vzhledem k tomu, že vyfotím tak jeden snímek za měsíc, tak mi to nevadí.... A tvůj přítel má pravdu, tak jako iOS android asi nikdy rychlý nebude :-) snížená citlivost na dotyk mě taky trochu překvapila, ale dá se s tím žít :-) Já si spíš nemůžu zvyknout na sw tlačítka, ale to se doufám čase změní.

A zustanes u nej? Ja porad vaham, jestli ho nevymenit. Jako spickove android telefony svisti taky krasne ale od iOS bych nesla, to pro me proste neni, cele to prostředi mi nevyhovuje. Ale nesla bych ani do telefonu nad 10,000Kc. Porad mi to srotuje, spojit se...nespokojit se? Potřebovala bych poradne srovnani. Zvazuju i Honor 9. Dva tydny nedelam nic jineho nez jen projizdim recenze, koupim Hua P10 Lite a uplne nadsena nejsem. Jako oproti predchozimu Xiomi je to polepseni ale i tak, cekala jsem asi vetsi ohromeni.

Poděkovat autorovi 0
  • Azuritek00: Ale jo zůstanu... Já na to zase tak náročnej nejsem, když jsem vydržel 2 roky s Lenovo P70 (a to byl nejhorší telefon jakej jsem kdy měl), tak s tímhle vydržím taky :-D Ono jde o to, že v týhle cenový relaci mám výbavu, kterou jsem chtěl, tedy NFC, otisk prstu a podporu glonas satelitů. Když se budeš koukat na telefony z tohoto roku v týhle ceně tak každýmu něco chybí. Na honor9 jsem taky koukal, ale nechtěl jsem dávat za mobil více než 7000, takže vyhrál tenhle.
    Poděkovat autorovi 0
  • Telefon je dost pomaly, preklikavani mezi webem a messengerem je nekdy fakt pomale. Kdyz do toho zapnu fotak a chci nahrat video, tak se mi uz stalo, ze mobil zamrznul. Asi ho poslu dal a zkusim Honor 9
    Poděkovat autorovi 0
  • Ospravedlnujem sa za tie rukavice, automaticky som bral z minula ze to telefon obsahuje, nepouzivam tuto funkciu a az teraz viem ze P10 lite ju uz nema. Inak mne ako beznemu userovi co nehra hry tento telefon uplne postacuje, ono mi stacil aj P9-lite.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nakonec jsem teda presla na Honor 8 a spokojenost neskutečná
    Ani jedno zavahani, zaskobrtnuti. Jede krásne. Na prodejne v Datartu byl pred svatkama zastupce Huawei/Honor a dost se divil. Po vyctu mych pozadavku mi doporucil Honor 8 a jsem rada
    Poděkovat autorovi 0
  • @Azuritek00 Honor 8 je na tom co se týká výkonu určitě lépe než P10 lite. Ovšem je tu ještě jedna věc. Android 8 Oreo..... A ten se předpokládám dostane pouze na jeden ze zmiňovaných telefonu. A asi každý ví na který. Tak hlavně ať slouží :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • co navic nabidne to Oreo?
    Poděkovat autorovi 0
  • @vormen Funkce, rychlost, výdrž. Mrkni na google :wink:
    Ja přešel ze sedmičky (P10 plus) na osmičku (MATE 10 PRO) před cca třema týdny a samozřejmě to byl v první chvíli trochu nezvyk (i menu telefonu je trochu jinak řešené) Každopádně spokojenost. Hlavně díky od základu jinak postavenému systému je možnost rychlejších aktualizací.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.