Luxusní kožený kryt Noreve pro Huawei Mate 10 Pro

Dlouhou dobu jsem vybíral pořádné pouzdro/obal pro Huawei Mate 10 Pro a moje volba nakonec padla na kvalitní kožený kryt Noreve, který mi poštou přišel přímo z městečka Saint-Tropez. Protože vlastním hnědou variantu aktuální vlajkové lodě společnosti Huawei, zvolil jsem kryt ve stejné barvě. Zatím převládá velká spokojenost. Kryt vypadá skvěle a nenarušil atraktivní design modelu Huawei Mate 10 Pro. Přitom je kryt skutečně velmi tuhý, pokud v něm nemáte telefon, je téměř nemožné jej v ruce zmáčknout a nějakým způsobem deformovat jeho tvar. Výřez u čtečky otisků prstů je dostatečně velký, takže ji můžete pohodlně ovládat. Totéž platí také pro další ovládací prvky. Určitě to není poslední příslušenství pro Huawei Mate 10 Pro které vyzkouším, téměř s jistotou ale zůstanu věrný tomuto koženému krytu. Jeho cena sice není nízká, ale získáte skutečně skvělý výrobek. Navíc si sami můžete zvolit jak barvu pouzdra, tak také provedení samotného povrchu. Výsledkem tak může být skutečně unikátní kryt, který u nikoho jiného neuvidíte. Jak se líbí vám?

image
image
image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.