Telefony Huawei a vaše zkušenosti s technologií VoLTE

upraveno 17. December 2017 v Novinky ze světa Huawei
V dnešní době už najdete sítě čtvrté generace na většině území České a Slovenské republiky, při telefonním hovoru ale dlouhou dobu musely telefony chytat sítě druhé a třetí generace, protože se technologie VoLTE šířila jen pomalu. V roce 2017 se ale situace výrazně zlepšila, VoLTE podporují všichni tři operátoři a rozšiřuje se také spektrum telefonům, které jej podporují. VoLTE vám umožňuje telefonování přímo v sítích čtvrté generace, hovor totiž jde skrze datové pakety. Výsledkem je prakticky okamžité spojení, potěší také velmi vysoké kvalita hovoru a menší energetické nároky. Osobně považuji VoLTE za jednu z nejvýraznějších informací v posledních letech, tedy pokud se bavíme o samotném telefonování. Telefony Huawei si s VoLTE rozumí skvěle, můj vlastní test si ostatně můžete prohlédnout níže. Za mě velká spokojenost a sám jsem zvědav, jestli se někdy podpora VoLTE rozšíří natolik, že bude telefonování tímto způsobem převažovat. Kdy se tak podle vás stane? Jaké jsou vaše zkušenosti s technologií VoLTE?

image
image
image
VoLTE_1.JPG
900 x 598 - 298K
VoLTE_2.JPG
900 x 598 - 276K
VoLTE_3.JPG
900 x 598 - 266K
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.