Honor Band 3 Poznatky a skúsenosti...

Zdravím, chcel by som sa popýtať všetkých ktorí máte tieto "hodinky" ako ste s nimi spokojní či do nich ísť alebo nie,
Telefón: Honor 9
Vďaka :)
«1

Komentáře

• Mám je 4 dny a jsem spokojený. Předtím jsem měl SG3 Classic. Pro sport a zobrazení času to bohatě stačí. Baterie po 4 dnech na 75%. Měření tepu zapnuté nonstop. Co mi vadí je způsob zapínání pásku. To snad vymyslel ... Jde to hodně špatně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak dlouho vydrží nabitá baterie v hodinkách?
    Poděkovat autorovi 0
  • mám Honor Band 3 už asi 3 měsíce a spokojenost, dříve spojeno s P10 nyní s Mate 10 Pro, baterie mi vydrží okolo 20 dní, informuje mě o veškerých aplikacích které si v apce navolím(mám jich tam 8), občas si změřím srdeční tep, kroky počítá v pohodě, čitelnost venku i v místnosti v poho, je vodotěsný, takže sundavám z ruky pouze u nabíjení, trochu mi chybí GPS, pokud by jsi chtěl GPS tak si kup HUAWEI BAND 2 PRO, který je jen o 200kč dražší. Za mě mohu vřele doporučit:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky za odpověď a co spojení s aplikací zdraví od Huawei ?
    Poděkovat autorovi 0
  • @horvy24 spojení s aplikací bezproblémové, jen počet kroků v aplikaci mám trochu jiný v telefonu, než v náramku, ale vypočítává to průměr z obojího, jsem spokojen, dají se k aplikaci zdraví připojit i chytré váhy, sledovače tepové frekvence: Huawei Fit, Jabra sport pulse wireless, Suunto smart strap, Polar H7, apku uzdraví vylepšují, dříve jsem používal S healt a je to obdobné
    Poděkovat autorovi 1
  • Diky za odpověď.
    Přemýšlím o pořízení jednoho z fitness náramku skupiny Huawei nebo honor band 3
    Poděkovat autorovi 0
  • @horvy24 teď by si koupil ten HUAWEI BAND 2 PRO, ale tenkrát nebyl v prodeji, tak jsem si pořídil toho honora, že nemá GPS mi nevadí, ale ten Huawei je hezčí a elegantnější
    Poděkovat autorovi 1
  • Zdravím, mám dotaz ohledně náramku, s telefonem jsem ho spároval přes aplikaci Huawei Wear, tam se data načtou všechno funguje, ale jakmile se chci podívat na aplikaci Huawei Health, která má zobrazovat třeba tep atd. tak se prostě informace nenačtou. Zkoušel jsem už appky přeinstalovat všechno možné, ale prostě se to nechce zesynchronizovat, nevíte co s tím?
    Poděkovat autorovi 0
  • @Hlinkadave také mi v apce Huawei Healt nejde, teď jsem zkoušel, jsem v práci, podívám se a vyzkouším zítra a písnu
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlinkadave napsal(a):

Zdravím, mám dotaz ohledně náramku, s telefonem jsem ho spároval přes aplikaci Huawei Wear, tam se data načtou všechno funguje, ale jakmile se chci podívat na aplikaci Huawei Health, která má zobrazovat třeba tep atd. tak se prostě informace nenačtou. Zkoušel jsem už appky přeinstalovat všechno možné, ale prostě se to nechce zesynchronizovat, nevíte co s tím?

Mám naprosto stejný problém. Když jsem telefon dostal, vše fungovalo (dokonce i režim spaní - ten ale po pár dnech a nucené aktualizaci apky přestal). Na mobilu se mi vinou vadného displeje objevila červená čára (viz jiné vlákno), telefon jsem dal do servisu (před odevzdáním jsem ho musel dát do továrního nastavení). Pak jsem si musel znovu nainstalovat Huawei wear (health tam bylo) a od té doby to nejde synchronizovat... A je to velká škoda. Pokud by někdo věděl, co s tím je a jestli to nějak jde "spravit" byl bych moc vděčný.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlinkadave napsal(a):

Zdravím, mám dotaz ohledně náramku, s telefonem jsem ho spároval přes aplikaci Huawei Wear, tam se data načtou všechno funguje, ale jakmile se chci podívat na aplikaci Huawei Health, která má zobrazovat třeba tep atd. tak se prostě informace nenačtou. Zkoušel jsem už appky přeinstalovat všechno možné, ale prostě se to nechce zesynchronizovat, nevíte co s tím?

Zkoušel jsem a stále nejde, také si nevím rady:-(, může nám někdo zkusit pomoci?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim, mam stejny problem, na FB huawei mi napsali, ze je to tim, ze muj telefon má bluetooth 4.1 a naramek 4.2, tak proto to nefunguje... Asi ho pujdu tedy vratit.. ale nejde mi do hlavy, ze by huawei odrizl od naramku vsechny majitele starsich telefonu (pricemz Nova tu je rok a tri mesice!!)... Snad tu poradi nekdo s vetsim pristupem k informacim...
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Můj telefon (Honor 9) má bluetooth 4.2 a stejně do nejde.
    Poděkovat autorovi 1
  • mám Mate 10 Pro a také mi nefunguje, naštěstí mi to nevadí, ale rád bych aby to fungovalo...
    Poděkovat autorovi 1
  • Cafte. Mate tip na neku inu app na Honor band 3? Tie wear a health moc nefunguju.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Hlinkadave tak už mi aplikace Healt začla ukazovat konečně srdeční tep, ale musím mít v aplikaci Huawei Wear zapnuto "automaticky měřit srdeční tep:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Automaticky merit jsem tam mela nastaveno... Ted uz to nevyzkousim, naramek jsem vratila :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím všechny, pořídil jsem náramek Honor band 3, telefon mám Huawei Mate 10 pro a mám problém se spojením s aplikací huawei health (zdraví), párování a připojení s telefonem proběhlo přes aplikaci huawei wear bez problémů, ale žádná data se mi nechtějí synchronizovat do aplikace huawei health, ani v menu, položka zařízení, nemůžu náramek připojit, takže jediné co vidím, tak kroky v app huawei wear. Nevíte, kde by mohl být problém? Předem děkuji za rady.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Sedlis mě funguje, zkusit restartovat mejtíka, nebo odinstalovat apku a znovu nainstalovat, ale to jsi asi už udělal že? Máš v apce healt nakonfigurovaný účet?
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 ano, restart jsem zkoušel a nepomohl, apky jsem taky přeinstaloval a taky nepomohlo. V nastavení bluetooth jej normálně vidím a jsem s ním spojený, ale do app huawei health (zdraví) se prostě nic z náramku nepřenáší, vidím jen kroky, ušlou vzdálenost a spálené kalorie v app huawei watch. Už jsem doslova bezradný...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.