Pouzdro Celly pro Huawei Mate 10 lite

Konečně začínám testovat příslušenství pro Huawei Mate 10 lite a hned na začátek tady mám pěkné pouzdro Celly pro tento krásný telefon. Huawei Mate 10 lite vlastním v modrém provedení a to krásně ladí k černému pouzdru s hnědým vnitřkem (ale černá verze telefonu bude pravděpodobně v tomto směru ještě lepší volbou). Jedná se o pouzdro typu kniha, které skutečně kompletně chrání váš telefon ze všech stran. Provedení je velmi precizní a pouzdro si poradí také s méně šetrným zacházením. Navíc se dá použít jako stojánek. Jak se vám pouzdro líbí?

Už za pár dní se navíc můžete těšit na test pouzdra Fixed Opus, které je velmi podobné, ale trochu jinak řešené. Ačkoliv se mi původně líbilo více pouzdro Celly, nakonec pravděpodobně budu používat spíše pouzdro Fixed Opus, které už jsem testoval v minulosti na několika jiných telefonech a mám v něj naprostou důvěru.

image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

• john230  
    upraveno 20. December 2017
    Tohle chcu :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • Nádhera! To by se mi k černé hodilo! Je úžasné... :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Moc pekne pouzdro, mam rad znacku Celly, pro tatku mam od Celly gelove na zadni stanu a take originalni, tatka si vybere jake bude vyhovovat a treba mu koupim i toto knizeckove, uvidim jake se mu bude vice zamlouvat:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 21. December 2017
    Doufám, že se Celly poučilo a už u tohoto "knizkoveho" pouzdra nemá vnitřní vaničku z toho super plastu, který krásně dokázal poškrábat telefon a navíc běžně praskal. Takže z čeho je vnitřek..... Plast, nebo gelová vanička?
    Edit: tak teprve po napsání tohoto komentu jsem se podíval na video a koukám, že opět ten tvrdý plast. Škoda, jinak by bylo fajn.
    Poděkovat autorovi 0
  • Právě ta vnitřní vanička je důvod, proč se mi více líbí zmíněné Fixed Opus, které je jinak prakticky identické. Ale Mate 10 lite je kovový a nebojím se, že by pouzdro telefon poškrábalo. Ale jsem rád, že se vám líbí, možná o něj udělám malou soutěž (a nechám si ten Fixed :smiley: ).
    Poděkovat autorovi 0
  • Celly vyrábí již několik tato pouzdra zcela identicky, liší se pouze rozměry. Mě to kdysi udělalo rýhy do iPhone 6S. Navíc po pár týdnech používání i když uživatel nebude telefon vytahovat se v rozích vaničky udělají mikro praskliny, které se časem zvětšují. Sice telefon drží, ale už jen na oko to nevypadá moc dobře. Ovšem nic to nemění na tom, že čiré gelové pouzdro od stejné značky je na MATE 10 LITE opravdu povedené.
    Poděkovat autorovi 0
  • To mám taky a taky ukážu :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.