Huawei Mate 9 obdržel Android 8.0.0 Oreo (firmware B361)

12224262728

Komentáře

• Veď B363 už dva dni oficiálne cez OTA
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro ty kdo mají problémy s odpojováním hodinek Garmin, přidám mou zkušenost. Nainstaloval jsem B 363 a hodinky Fenix 5 se stále odpojují, tak jsem aktualizoval i hodinky na betu 7.93 a problém stále stejný, tak jsem zkusil připojit hodinky k Nokii 6 která má také A8 a hodinky už udržej připojení bez problémů celý den, dříve to nefungovalo stejně jako na mém Mete 9. Takže Garmin už připojení opravil v nové aktualizaci, problém teď jasně vidím na straně Huawei. Jinak Endomondo funguje už normálně a neukončuje se.
    Poděkovat autorovi 0
  • Veď B363 už dva dni oficiálne cez OTA ,jak pro koho zatím nic
    Poděkovat autorovi 0
  • @Johnybandit Dost vydaných firmware je univerzálních pro obě varianty. Zcela stejná situace je u MATE 10 Pro.
    Pokud by měl být nějaký problém tak prostě instalace neprojde.
    Poděkovat autorovi 0
  • To misanekx, Pajos:
    Díky pánové. Vše se povedlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, chtěl bych se zeptat kdy dostanu a nebo jak stahnu oreo do mate 9 abych nepřišel o záruku předem děkuji za odpověď
    Poděkovat autorovi 0
  • A jaký firmware v telefonu máte? Kde jste telefon kupoval? Ani v HiCare vám nebyl nabídnut?
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám MHA-L29C432B198, telefon zakoupen cca 3 týdny v mobilpohotovost nový, ani v HiCare nic.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, mám stejný problém jako ,,pcdoda,,
    Mám MHA-L09C432B198 zakoupený v TS Bohemia (česká distribuce)
    A aktualizace nikde ani ofiko ani na HiCare.
    Poznámka 1: kupoval jsem telefon asi před měsícem, proběhli asi 3 aktualizace až na B198, ale co mi bylo divné že ofiko aktualizace v telefonu byla zobrazena a šla nainstalovat tak HiCare mi tvrdilo že telefon je aktuální a žádnou aktualizace nenadávalo.
    Poznámka 2: než proběhla aktualizace až k B198 tak při stahování instalačky mi to několikrát spadlo telefon tvrdil že mám nestabilní připojení, ale stabilní určitě bylo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky jsem zatím ofiko verzi na A8 ještě neobdržel a jsem na B198 (Dual SIM, volný prodej, koupený v říjnu). Nebojte, jednou přijde. Zkrátka to podle IMEI uvolňují postupně kvůli minimalizaci škod.
    Přijde mi, že B361 byla zastavena kvůli chybám a ti, co jí dostali a nebo stáhli přes HiCare, dostávají přednostně B363. Už je vydána i B365, ale není uvolněna k instalaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • mr.Micmr.Mic  
    upraveno 15. February
    Na jednu stranu možná buďte rádi, že máte ještě 7. Ta šlapala líp než 8... Kdybych měl čas, nervy a vůli, tak se na A7 vrátím... s 363 se sice něco zlepšilo, ale pořád to nedosahuje kvalit 7/198...
    Poděkovat autorovi 1
  • mr.Mic napsal(a):

Na jednu stranu možná buďte rádi, že máte ještě 7. Ta šlapala líp než 8... Kdybych měl čas, nervy a vůli, tak se na A7 vrátím... s 363 se sice něco zlepšilo, ale pořád to nedosahuje kvalit 7/198...

Já jsem s A7 B198 maximálně spokojený. A8 bych si mohl dát přes FF, ale nechci.
    Poděkovat autorovi 2
  • Možná to někomu pomůže v rozhodování, ale já jsem od nového roku měnil na svém Mate 9 celkem 4x A7 a 4xA8. Mám s tím nějaké zkušenosti a není jednoduché říct co je lepší. Každý má priority někde jinde. Z mého pohledu by byl nejlepší A7 kdyby uměl VOLTE.
    A8 je o něco rychlejší, má lepší výdrž na baterii a Emui 8 je taky krok kupředu.
    A7 tam prostě funguje všechno jak má ale to VOLTE u mě rozhoduje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Iboš606 a jak si přišel na to, že A7 nepodporuje VOLTE? Ale pokud tohle píšeš, tak mě napadá, že používáš slavný Vodafone...
    VoLTE používám u T-Mobile hned co Mate přišel na trh, ještě mě napadlo, nemyslíš VoWifi?
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám O2 a VOLTE u A7 není.
    Poděkovat autorovi 0
  • Co operátor, to trochu jiný přístup
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky jsem zatím na B198, v HiCare už možnost není, což chápu. Počkám si na oficiální, odladěný FW s A8 přes normální aktualizační kanál.... zatím nic
    Poděkovat autorovi 0
  • jsem se konečně rozhodl, že přejdu na A8 a taky prd, musím počkat. Přitom kupováno před rokem. Tak uvidíme
    Poděkovat autorovi 0
  • Icemike napsal(a):

jsem se konečně rozhodl, že přejdu na A8 a taky prd, musím počkat. Přitom kupováno před rokem. Tak uvidíme

Možnost je přes FF a B363. V HiCare byla B361 a to stejně asi žádná výhra nebyla...
    Poděkovat autorovi 1
  • Mizi vam na A8 widgety? Konketne meteoradar chmu a aladina, ktery nesel vubec, jsem nahradil klarou. Ktera se obcas ukaze a obcas je na plose misto. Jen pri dotyku na ono misto se otevre aplikace. Widget tam je ale proste se jak kdy vykresli. Tohle muze delat taky uspana appka? Myslel jsem ze by se widget jen nezaktualizoval. A ne ze rovnou zmizel :-D
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.