P10 lite VS Honor 8

Ahoj, neumim se rozhodnou mezi obema modely... Je neco v ce se zasadne lisi? Honor 8 vypada rychlejsi, ale pry ma p10 lite lepsi fotak. Diky za nazory. Android 8.0 budou mit asi oba.
«1

Komentáře

• Honor 8 je rozhodně lépe vybavený, Oreo ale bude mít jen P10 lite.
    Poděkovat autorovi 0
  • Honor 8 spis Oreo nedostane, ale jinak je to podstatne
    lepsi telefon oproti p10lite. vykon i fotak vyrazne lepsi, navic infraport a usb-c. vzhledem k cene je to jasna volba
    Poděkovat autorovi 1
  • Ono je vždy zrádné srovnávat starší topmodel s novějším telefonem střední třídy, protože ten starší z toho většinou vyjde lépe. Ten článek bohužel není pravdivý.
    Poděkovat autorovi 1
  • Takze jit spise do starsiho Honor 8 nebo si priplatit za Honor 9 ci Honor 8 Pro?
    Poděkovat autorovi 0
  • já jsem se rozhodoval mezi p9lite 2017 a p10lite, ale potom padla cena Honoru 8 na 6490, takze to byla jasná volba a zítra si ho rozbalím :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • vormen napsal(a):

já jsem se rozhodoval mezi p9lite 2017 a p10lite, ale potom padla cena Honoru 8 na 6490, takze to byla jasná volba a zítra si ho rozbalím :smile:

Ja to mam stejne ale porad si rikam ze mozna p10 lite s android 8 bude mozna lepsi volba (prechazim ze Sony Xperia M4 - umrel v zaruce 3x)

Jak je ten honor 8 starej a jak p10 lite?
    Poděkovat autorovi 0
  • honor 8 září 2016 a p10lite srpen 2017.
    Poděkovat autorovi 1
  • Za mě určitě Honor 8. Je to kromě Orea lepší přístroj.... A bezpečnostní záplaty bude dostávat i Honor....
    Poděkovat autorovi 2
  • Možná je ještě otázka, co je pro tazatele priorita. To by hodně pomohlo. Já třeba hry nehraji, takže vyšší výkon Honoru 8 bych nevyužil, naopak na Oreo si potrpím :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • p10lite neni v nicem lepsi (ani v cene), ale ma vetsi sanci na Oreo, takze asi tak
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím nepišme větší šanci, když u jednoho určitě bude a u druhého určitě nebude :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • takže pokud je jistota, ale stejně tak je Honor 8 po všech stránkách lepší telefon a výhodnější koupě. a jak Jozef často píše, není nutné se hnát za nejnovější verzí androida, ikdyž výše to popřel :smile: P10lite bude mít smysl až bude stát cca 5-5,5tis., za aktuální cenu je to nesmysl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nutné to není, ale pokud je člověk jako já, že rád testuje novinky a natáčí videa, je to jasná volba :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Habrik  
    upraveno 23. December 2017
    Autor: hry na telefonu nehraje, ale ma rad novinky (android) a taky ma rad pekne fotky idelane s optickym stabilizatorem. Myslim, ze oproti Xperia M4 budou oba telefony trosku jinde.

Jedine hearthstone a ta by snad mela na p10 lite fungovat.

Rad bych plynuly telefon, kde nemusim resit zaseky UI a ani resit hlasky "dochazi misto v telefonu" (xperia mela 8GB interni pameti).

Ty telefona maji oba sklenena zada?

Ten P10 lite muzu aktualne mit za 5800 (se slevou), tak si myslim, ze je to fajn cena, honor 8 kolem 6500.
    Poděkovat autorovi 0
  • oproti te xperii budou super oba dva jak rikas, sklo na zadech maji oba, opt. stabilizaci ani jeden, ikdyz u p10lite se to obcas nekde uvadi. zaseku u emui bych se nebal, ten system je fajn. a jak pises, ta cena 5800 uz je zajimava. jestli planujes telefon mit dele nez rok, tak asi bude preference orea. a ikdyz je fakt H8 HW lepsi a rekl bych i vzhledem a materialem, tak P10lite rozhodne neni spatna volba.
    Poděkovat autorovi 1
  • Za mě poslední dovětek - na Honor 8 jsem zažil pár desítek rozbitých skel na zadní straně telefonu po pádech. Na P10 lite ani jedno...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. December 2017
    jestli to nebude tim, ze tech honoru se prodalo opravdu more, kdezto p10l zatim nic moc prodeje. stejne tak jsem zazil desitky skodovek v servisu, ale ferrari ani jedno..... kazda mince ma rub i lic a je potreba se divat objektivne na obe dve

jinak osobne bych volil radeji Huawei nez Honor,ale konkretne v tomhle pripade bych uprednostnil vlastnosti pred znackou. Huawei mam rad mel jsem Ideos X5 v dobe, kdy tahle znacka byla pro vetsinu neznama a byl jsem tercem posmechu, potom P9lite, P8lite a ted me ceka Honor 8,ikdyz jsem chtel P9, jenze ta nema NFC a single sedivku jsem nechtel.
    Poděkovat autorovi 0
  • Habrik  
    upraveno 23. December 2017
    Tak to asi vyhral p10 lite blue, diky za nazory :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • A vie sa už ktorý mesiac bude mať Huawei P10 lite android 8.0
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.