Jaké modely od Huawei jste vyzkoušeli a jaké modely máte v současnosti v rodině?

Já nejdříve telefony Huawei natestoval na rodině a pak jsem do Huawei vlétnul sám:-), můj první Huawei byl P10, teď ježíšek donesl Mate 10 Pro.
Nyní v rodině kolují tyto modely: P10, MATE 10 PRO, P9, P8, MATE 10 LITE, MATE S, NOVA, Y5II 2x
Má někdo více telefonů Huawei v rodině? Jen je škoda, že není možné je všechny vyfotit vedle sebe:-)
«1

Komentáře

• No, já těch telefonů doma tedy více mám... :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • A kolik schvalne Josefe? :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Nějaké staré modely jsem vrátil, takže už jen 15.
    Poděkovat autorovi 0
  • Y300 první pokus s Huawei nakonec byly v rodině 3ks.. aktuálně honor 4c, honor 8, Huawei p8lite, P9 ... Zbytek pomalu nahrazuje Xiaomi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Nějaké staré modely jsem vrátil, takže už jen 15.

Sakra, to se budu snažit tě teda dohnat, ale to budu mít asi trochu těžší:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • CyberDeath napsal(a):

Y300 první pokus s Huawei nakonec byly v rodině 3ks.. aktuálně honor 4c, honor 8, Huawei p8lite, P9 ... Zbytek pomalu nahrazuje Xiaomi.

Jakto že se nahrazuje xiaomi?
    Poděkovat autorovi 0
  • Lepší sw podpora , lepší ceny a pokud nepotřebují top foťák tak nemá Huawei co nabídnout.
    Poděkovat autorovi 0
  • @CyberDeath no nevim jestli sw podpora je u xiaomi lepsi, nemyslim ani ze by xiaomi bylo kdovi jak levnejsi, maji horsi procesory, servis ma Huawei mnohem na lepsi urovni a fotak je o tridu lepsi a ja kdyz investuji nemale penize do founu, tak chci skvelej fotak, to je pro me hodne dulezity, takze za me xiaomi ne, znami co ho vyzkouseli, tak velmi brzy od xiaomi utekli...
    Poděkovat autorovi 0
  • No SW podpora je nejlepší ze všech , žádný jiný výrobce nedrží podporu tak dlouho a stále opravují chyby ... například opravu na KRACK přinesli jako první bez ohledu na security update od Google. P9 a H8 pokud nenainstalujes update přes FF tak ji nemaj dodnes. Opravy Xiaomi telefonu jsou levnější (lepší dostupnost dílů) a jednoduchsi ( jednoduchsi konstrukce).
    A ano foťák je to jediné proč já osobně zatím zůstávám u Huawei ale i v tomto segmentu Huawei dotahuje a jsou tu i jiní lépe se starající hráči jako třeba nové Nokie.
    Btw tví známí kteří Xiaomi testovali to dělí už poměrně dávno co ? Protože od řady redmi 3, mi 3 atd jsou to hodně povedené telefony .... Btw konkrétně když narážíš na foťák ... Tak tomu co je v redmi 3 ve své cenové kategorii a kategorii o jedno výš nemohlo nic konkurovat !
    Poděkovat autorovi 0
  • Nové Nokie? Ha ha ha, Nokie už léta tak nanejvejš plní servisy:-) a tyhle nové nokie uvidíme, zatím jsou to šneci:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám první Huawei p10 plus a má žena má už skoro dva roky p8 lite
    Poděkovat autorovi 0
  • PavelB napsal(a):

Já mám první Huawei p10 plus a má žena má už skoro dva roky p8 lite

P10 Plus je luxus že? Kamarád ji má a fotky má skvělý a je s ním hodně spokojenej:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 jj...sem sním absolutně spokojený....po Samsungu s7edge a iPhonu 6s sem konečně našel skvělí telefon....přemýšlel sem ještě nad Huawei mate10pro , ale nakonec po všem co sem zjistil o těch dvou twlefonech....vyhrál p10plus
    Poděkovat autorovi 0
  • PavelB napsal(a):

@Vudce1978 jj...sem sním absolutně spokojený....po Samsungu s7edge a iPhonu 6s sem konečně našel skvělí telefon....přemýšlel sem ještě nad Huawei mate10pro , ale nakonec po všem co sem zjistil o těch dvou twlefonech....vyhrál p10plus

Skvělé jsou oba modely, já si pořídil P10 a teď dost nečekaně ježíšek přinesl Mate 10 Pro:-), hlaně P10 Plus je teď za skvělou cenu
    Poděkovat autorovi 0
  • Cypr  
    upraveno 29. December 2017
    CyberDeath napsal(a):

Opravy Xiaomi telefonu jsou levnější (lepší dostupnost dílů) a jednoduchsi ( jednoduchsi konstrukce).

Tady jsi to trošku přestřelil, opravy Xiaomi telefonů jsou téměř nemožné, vždyt na to nejsou dostupné originální ND a servisy s originálníma ND=špatná, téměř nulová dostupnost orig. ND a taky příslušenství. Navíc opravy s orig. ND u Huawei v autori. servise nejsou až tak drahé, např. Hua P10 cca 5100 se ZK? Což k ceně MT 12990 je nic :dizzy:, například takový Sam S7 Edge stále stojí 9100-9600 (LCD+ZK) cca s orig. díly při ceně zařízení 18900, to jsou pálky..

Co se týká konstrukce to je vše prašť jako uhoď...

Co se týká modelů v rodině, tak všichni mají Huawei P9, já zkusil tentokrát Honor 9, až bude Honor 10 tak určitě skočím po ní. Přechozí modely jsem měl LG G4 a do nedávna také Sam S7 Edge, který je oproti Honoru jako zpomalený bratříček :open_mouth:

Poděkovat autorovi 0
  • Cypr napsal(a):

CyberDeath napsal(a):

Opravy Xiaomi telefonu jsou levnější (lepší dostupnost dílů) a jednoduchsi ( jednoduchsi konstrukce).

Tady jsi to trošku přestřelil, opravy Xiaomi telefonů jsou téměř nemožné, vždyt na to nejsou dostupné originální ND a servisy s originálníma ND=špatná, téměř nulová dostupnost orig. ND a taky příslušenství. Navíc opravy s orig. ND u Huawei v autori. servise nejsou až tak drahé, např. Hua P10 cca 5100 se ZK? Což k ceně MT 12990 je nic :dizzy:, například takový Sam S7 Edge stále stojí 9100-9600 (LCD+ZK) cca s orig. díly při ceně zařízení 18900, to jsou pálky..

Co se týká konstrukce to je vše prašť jako uhoď...

Co se týká modelů v rodině, tak všichni mají Huawei P9, já zkusil tentokrát Honor 9, až bude Honor 10 tak určitě skočím po ní. Přechozí modely jsem měl LG G4 a do nedávna také Sam S7 Edge, který je oproti Honoru jako zpomalený bratříček :open_mouth:

souhlas s @Cypr, Huawei má opravy opravdu za pěkné peníze a ještě velmi rychle, v OC Quadrio, když jsem tam šel známým něco zařídit, tak ochota, rychlost a i cena na vynikající úrovni a vždy to byly rozbité telefony uživatelem, hlavně skoro všechny co znám a mají Huawei, tak záruční servis nepotřebují:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • My v rodine mame Y300, P8 lite, P9 lite, 2x P9 a P10 lite. A koukam po P10.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 2. January
    @Detien také pěkná sbírka:-), P10 můžu vřele doporučit s radostí nebo P10+ nebo Mate 10 Pro, podle financí:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Já mám jen P9 lite a Máte 10 lite a s posledně jmenovaným jsem nadmíru spokojen.
    Poděkovat autorovi 1
  • @john230 mě také Mate 10 lite nadchnul a táta ho miluje:-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.