Huawei Mate 10 Pro s průhledným pouzdrem Celly

upraveno 28. December 2017 v Huawei Mate 10 Pro
Před pár dny jsem vám ukázal kožený zadní kryt Noreve, který v současnosti chrání můj Huawei Mate 10 Pro. Spousta z vás ale spíše chválila transparentní pouzdra, která dají vyniknout designu u nejnovější vlajkové lodě společnosti Huawei. Proto jsem se rozhodl vyzkoušet transparentní pouzdro Celly a ačkoliv jsem se velmi rychle vrátil ke koženému krytu Noreve, Celly má svoje kouzlo. Přestože se výrazně zlepší ochrana tohoto telefonu, stále je zde jasně zřetelný atraktivní design samotného telefonu a také jeho barva (sám mám hnědou variantu, ale všechny tři barevné verze vypadají skvěle). Jak se vám tento průhledný obal líbí?

image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

• upraveno 28. December 2017
    Josef mám podobné (vyfocené v diskuzi o pouzdrech na 4. straně), původně jsem byl z tohoto nadšený, jak v něm vyniká design a barva, dokud jsem nezkusil fotit v noci. Co se stalo ? Toto průhledné pouzdro se při blesku rozsvítilo jako vánoční stromeček všude ( tělo, boky, prostě svítící mobil) blesk přes průhledné pouzdro a násobené skleněným tělem se odrážel všude a dost degradoval fotky. Mobil svítil . Originál matné průhledné pouzdro dodávané výrobcem toto nedělá.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusím to schválně zítra, v noci tedy nefotím, ale pak sem přidám, jak to vypadalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám tohle pouzdro na Matu 9 (Celly Gelskin). Poměrně dobře chrání telefon. Je ze silnějšího materiálu, než klasika průhledné silikonové pouzdro. Mám za rok, co používám Mata už druhé, protože časem tyhle pouzdra tmavnou. Telefon trošku "zmohutní" (díky použití silnějšího materiálu), ale za tu ochranu to stojí. Za mě spokonenost.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, mám podobnou zkušenost, ale při ceně toho pouzdra nemám problém jej časem koupit znovu :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • U mě letěl kryt Celly do koše, přesahoval pravý okraj displeje a tlačil na něj, musel jsem vícekrát stisknout. Vyměnil jsem za originál a vše je OK. Mimochodem dá se originál koupit samostatně, nebo ho dávají jen k telefonu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Předpokládám, že to bude stejná situace jako byla u P10 plus. Obal, který byl v balení nešel nikdy koupit samostatně. Kupa lidí včetně mě tohle opravdu nepochopila. Přitom by měl Huawei jen z těch obalu slušný zisk. Výroba téměř za nulové náklady a prodalo by se jich mraky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Konstantin napsal(a):

U mě letěl kryt Celly do koše, přesahoval pravý okraj displeje a tlačil na něj, musel jsem vícekrát stisknout. Vyměnil jsem za originál a vše je OK. Mimochodem dá se originál koupit samostatně, nebo ho dávají jen k telefonu?

To předpokládám, že bohužel nepůjde:-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Jestli je to tak, tak je to docela škoda, aspoň kdyby šel zjistit výrobce, možná by se to dalo koupit někde v čínském e-shopu :-) Docela by se mi hodilo mít 2 kusy. Jeden do práce a jeden "civil"
    Poděkovat autorovi 0
  • Konstantin napsal(a):

Jestli je to tak, tak je to docela škoda, aspoň kdyby šel zjistit výrobce, možná by se to dalo koupit někde v čínském e-shopu :-) Docela by se mi hodilo mít 2 kusy. Jeden do práce a jeden "civil"

A to je budeš každý den přendávat ? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám objednán čirý od nillkin , dnes psali že do 5 ti dnů přijde ,pak dám vědět jak sedí
    Poděkovat autorovi 1
  • n7610 napsal(a):

Já mám objednán čirý od nillkin , dnes psali že do 5 ti dnů přijde ,pak dám vědět jak sedí

Pak dej i vědět, jak se s ním fotí ve tmě, mě jiné čiré pouzdro v noci, jak píšu výše, po rozsvícení blesku rozzářilo mobil jak sluníčko a degradovalo fotku . Díky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Každý den ne, ale víkendově určitě ano.Neříkám, že hned, ale v mojí práci to opotřebení bude mít rychlejší průběh. A takovej klenot je škoda nosit v opotřebovaným pouzdru :-)

Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 30. December 2017
    Indy1369
    Jasně dám vědět , já většinou fotím v režimu pro ,a ten blesk nepoužívá :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale prdlajs profík , v režimu pro se mě ty fotky více líbí ,i když momentálně přemýšlím nad fotoaparátem (zrcadlovkou)
    Poděkovat autorovi 0
  • ad originální pouzdro: Zkusím nějaká sehnat k nám na store. Nic neslibuju, ale sám bych ocenil mít jedno v záloze.

Petr, Huaweistore
    Poděkovat autorovi 0
  • ad originální pouzdro: Zkusím nějaká sehnat k nám na store. Nic neslibuju, ale sám bych ocenil mít jedno v záloze.

Petr, Huaweistore

No tak to by bylo fakt super, díky moc za snahu a kdyby se povedlo tak dat vedet a ja chcu jedno:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • @Centrum zákaznických služeb Huawei Tak to by byla pecka. Klidně si vezmu i dvě.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.