Problém s nechodením aktualizácii na mobil!

Dobrý deň, mne sa stal taký prípad že na mobile Huawei P9 Lite 2016 mi prestali zničoho nič chodiť aktualizácie a je to otravné manuálne furt aktualizovať, tak by som sa chcel spýtať o pomoc!

Komentáře

• Aktaualizace ceho? Firmware, aplikaci?
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Nie normálne aktualizácie neviem prečo , proste po poslednej aktualizácii , čo je b393 a novšie je 98 a mne presne od 93 prestali chodiť aktualizácie
    Poděkovat autorovi 0
  • Nerootnul jsi telefon mezitim? Jestli ti prisla 383, mas single SIM zrejme, tak pro tebe je posledni 389, muzes aktualizovat pres FF v pohode, rovnou z 383.
    Poděkovat autorovi 0
  • nie nerootnul a mám duap sim a mobil je kupovaný nie u operátora normálne z obchodu. Proste hovorím že ja ako som dostal tu aktualizáciu od vtedy mi prestali chodiť a doteraz nič , proste len aktualizujem cez FF. A preto to píšem lebo mne to proste vadí mne sa nechce po každej aktualizácii vždy na ff zadávať tie hovadiny atď proste no......
    Poděkovat autorovi 0
  • No a od které aktualizace ti to dělá? Píšeš výše o B393, což je mimo, pokud by si mluvil o B383, tak by si nemluvil o tom kolik aktualizací už si musel s FF dělat. Ty informace jsou naprosto zmatené...
    Poděkovat autorovi 0
  • FrFlajSFrFlajS  
    upraveno 2. January
    Pardón ja som si pomýlil čislo , Ano je to B383 od tejto aktualizácie mi ti robí
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. January
    Tak 383 normalne na dualsim nepatri.
    Edit: Sude cislo na konci sestavy oznacuje FW pro dual , liche cislo pro single (vyjimku tvori B170 a B181 ).
    Vyvstava otazka, jak se B383 dostal na tvuj dual SIM :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • No počuj mne to prišlo oficiálne od Huawei ja totiž nwm či sa niekde stala chyba alebo čo. Teraz fakticky neklamem normálne mi to prišlo do aktualizácii systému ako oficiálna aktualizácia od Huaweiu
    Poděkovat autorovi 0
  • To fakt nevim, ale aktualizace ti prestali chodit po te 383, tudiz to spolu souvisi. Kdy jsi delal factory reset? IMHO tam mas problem s vendorem nebo oeminfo. Podivej se do Project menu, jaky udaj mas ve Vendor country info , navod , jak se dostanes do Project menu, je ve (FAQ).
    Poděkovat autorovi 0
  • OKJ ďakujem za radu :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.