Chytrý náramek

Hezký den přeju.
Na Vánoce jsem si koupila chytrý náramek UMAX 107 U-BAND PLUS HR, ovšem musela jsem náramek vrátit, nešlo mi náramek spárovat s mým P8 lite. A bohužel mi tam řekli, že zkoušeli kompatibilitu s několika náramky a zatím nenašli žádný, který by byl s tímto mobilem kompatibilní.
Máte někdo zkušenost s některým náramkem? ;-)
Díky za jakoukoliv odpověď! :-)

Komentáře

 • Problem nebude v naramku. Trpite stejnou vadou jako spousta. BT se nedokaze sparovat a spojit s naramky. Dost se to projevuje tim ze je-li zapnute BT a WiFi, je internet meskutecne pomaly. Nam to do jiste doby vse slo naramrk Xiaomi mi band 1s. Ted ho tel nenajde a dokud byl sparovany, nestahl z nej kroky a ani spanek. Hodne se resilo tady.
  http://www.huafan.cz/discussion/4238/nefungujici-bluetooth
  Poděkovat autorovi 0
 • mně na P8lite nešel přes BT ani přívěsek iTag a na všech ostatních zařízeních problém nebyl, ale s wifi problém nebyl.
  Poděkovat autorovi 0
 • MartinR  
  upraveno 29. December 2017
  Fungoval nám s P8 Lite náramek Huawei band A2 a nyní hodinky TCL Movetime. S náramkem nebyl zpočátku problém, po pár týdnech ale odpojil a nešlo párování obnovit. Po dvoudenním laborování, updatech firmware, odinstací systémových aplikací, aj. se to nakonec podařilo. Od té doby bez problému, ani s tím WiFi už to není tak tragické. Nevím přesně, čím se to povedlo, nebo jen štěstí :-), každoádně jsem rád. Více info viz odkaz výše od @tube.
  Poděkovat autorovi 0
 • Skoda ze tel. nemam k dispozici. Ma ho zena a nemuzu s nim laborovat... Pak by se urcite naslo, v cem je zakopany pes
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.