Problikavajici ikona datoveho spojeni a samovolne rozsvecovani displeje.

Zdravim. Od vcera se mi stava nemila vec, tedy dve veci. Neustale mi v oznamovaci liste v jednom kuse problikava ikona datoveho spojeni. Takovy ten "trojzubec", ktery oznacuje pripojeni telefonu k PC pomoci kabelu. Problikava tak sotva pul sekundy, ale porad, nebo jen s malymi prestavkami. No a druha vec, samovolne se mi rozsvecuje displej. Telefon je v klidu na stole a najednou se rozsviti displej, zhasne a za chvili se to opakuje znovu. Inu trapeni s tim a restart nepomohl. Hard reset jsem zatim nedelal, vubec semmi do nej nechce, abych pak zas vse nastavoval, ach jo. Obe veci zacly delat najednou, s tel jsem nic zvlastniho nedelal, zadnou novou apku neinstaloval, proste bezne pouzivani. Nejaka rada??? Dekuji.

Komentáře

• Buď počkať či to samo neprestane :smile: alebo factory reset. Na uloženie nadstavení odporúčam použiť predinštalovanú aplikáciu od Huawei (Backup) dokáže odzálohovať aj nastavenia, sms, rozloženie ikon, call logs... skoro všetko
    Poděkovat autorovi 0
  • Co zkusit připojit na kabel a odpojit?
    Někdy takové problémy dělal jack.
    Stačilo připojit a odpojit sluchátka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Prijde mi to jako problem v konektoru. Vlhkost nebo nejake znecisteni v konektoru. Zkusil bych vycistit USB (opatrne). Pokud se pripoji USB kabel, funguje to cele v poradku?
    Poděkovat autorovi 0
  • Kabel jsem samozrejme pripojil, prenos dat vyzkousel a vse v poradku. Po odpojeni kabelu opet ikona problikava. Vyzkouseno nekolikrat po sobe. Konektor vyzkousim nejak opatrne vycistit, ale nevim nevim jestli to pomuze, kdyz pripojuji porad nabijecku atd. Vlhkost neni kde by se vzala, na bazene jsem s tel nebyl a domkoupelny atd jej nenosim. Tak nevim, no....
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechci to zakriknout, ale po vycisteni USB konektoru zatim bez problemu. Tak snad problém timto vyresen.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.