Reklamace neuznána....

upraveno 31. December 2017 v Huawei Nova
Zdravým všechny, před půl rokem jsem si koupil huawei nova za 7500,- Po měsíci jsem šel v dešti s telefonem v kapse a nějak se mi tam dostala voda. Nevím kolik, ale přestal fungovat. Dal jsem ho tedy na reklamaci. REKLAMACE NEUZNÁNA. Pochopil bych to jen kdyby mi tam nenapsali ze oprava by mě vyšla na 12500,- a tel stál 7500,-. Že je tam hodně věci špatně, ale to neni vše. Byl jsem sním minuli týden v servisu a vyměnil mi baterku a flexy kabel a telefon jede.. tohle me opravdu dostalo. Měly by si pořádně zaučit pracovníky na reklamaci!!! Příště bude problém a budu to publikovat dal. Takhle jsem dal 7500,- za tel + jsem si musel koupit jiny. A tedka ještě 1000,- v servisu. Penize mi nerostou na stromě!!

Komentáře

• Pokud ti to fakt fest zvlhlo, je dost možné, že měli v servise pravdu a Nova ti za měsíc lehne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Voda v mobilu je - a dá se to i pochopit - dostatečným důvodem k neuznání reklamace, zvl. u mobilu, který není ani voděodolný, natož vodotěsný.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak zaznělo výše, voda je obecně problém a pokud se vymění jen něco, může to fungovat dál a nemusí (a to by lidé řvali, kdyby zaplatili za opravu jen něčeho a za měsíc to stejně umřelo). Takže nacenění je 12500 je zvláštní, ale osobně ho tady považuji jen za detail, dlouhodobou funkčnost tady prostě zaručí jen nový telefon, protože kontakt s vodou se nemusí projevit hned.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.