Huawei CV60 kamera 360 zkušenosti

Zakládám diskuzi abych se něco dozvěděl o Huawei CV60. Mám v plánu si pořídit, ale nemám ani ponětí jak je na tom s kvalitou záznamu. Máte někdo nějakou praktickou zkušenost s ní? Nepoustnete sem nějaké video nebo foto? Nebo klidně odkaz na nějaký web kde lze prohlédnout. Nevím jestli to stojí za to. Není totiž úplně nejlevnější.

Komentáře

• @OM4CK4 zatím jsem neměl moc čas, pár fotek mám, ale problém je že jsem zkoušel nahrát na huafan forum a ani po 2h se nenahrálo, video jsem zatím nezkoušel, není to špatná věcička, dá se s tím hezky vyblbnout, chtělo by to, aby sem šly nahtát fotky, to je otázak na Josefa?
    Poděkovat autorovi 1
  • Nebyla by alespoň nějaká recenze? Máte někdo nějakou zkušenost?
    Poděkovat autorovi 1
  • @OM4CK4 dnes jsem v práci zkoušel při školení, večer napíšu, jsem v práci, škoda, že nejdou vložit fotky, ale večer ti pošlu fotky alepsoň kamerky, aby jsi viděl reálnou velikost:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • co se mi líbí je jednoduchá obsluha, super na tzv.bláznivý fotky, kdo nezná tak neví že ho fotím a pak je překvapenej, kvalita fotek je ucházející, stejně se nedá tisknout, je fajn na sociální sítě atd.
    Poděkovat autorovi 1
  • Já se přiznám, že jsem nakonec kamerce na chuť nepřišel, prostě když mám špičkový fotoaparát v samotném telefonu, tak mi kamerka nedala moc navíc, ale je to také tím, že kolem sebe nějak nevidím zajímavé náměty pro 360 snímky...
    Poděkovat autorovi 1
  • ona je kamerka na občasné použití, nedá se s ní asi fotit stále, mě se dokonce stává, že ji sebou spíše zapomínám brát:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • @OM4CK4 když sem nejdou vložit fotky z 360 kamerky, tak alespoň fotky té malé potvůrky posílám:-), pokud jsi z Prahy nebo Loun tak není problém a rád ti ji půjčím, aby jsi si vyzkoušel a zablbnul:-)imageimageimage
    IMG_20180106_125140.jpg
    2293 x 3439 - 2M
    IMG_20180106_125100.jpg
    3968 x 2648 - 3M
    IMG_20180106_124956.jpg
    3968 x 2649 - 3M
    Poděkovat autorovi 1
  • Hezké, ale doufal jsem že bude i nějaký záznam. Ale vypadá moc dobře. A hlavně je malá.
    Poděkovat autorovi 1
  • @OM4CK4 bohužel vkládat fotky ani video sem nejde z kamerky, malá je a taky ji díky tomu pořád zapomínám:-)
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.