Potrebujem poradiť

Zdravím všetkých chcel by som sa poradit ohľadom toho že môžem mať huawei mate 10 lite a teraz mam huawei p10 lite mám si nechať huawei p10 lite alebo je huawei mate 10 lite lepší? Vďaka za odpovede :-)
«1

Komentáře

• Tak bral bych to hlavně dle velikosti displeje, pokud chceš větší, je to fajn volba. Pokud ho nepotřebuješ, prakticky nic změnou nezískáš.
    Poděkovat autorovi 0
  • Len neviem Jozef_HuaFan ci je veľký problém to ze wifi nema podporu 5Ghz a ci mate 10 lite chyba toho vela oproti p10 lite
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 2. January
    Jozef má pravdu, je to hlavně o velikosti displeje. Jinak to jsou v podstatě stejné telefony.
    Mate 10 lite vydrží rozhodně víc na baterii. Když ti spadne na zadní stranu tak nepraskne kryt (není ze skla) Foťák teda vystupuje celkem dost, ale pokud je telefon v obalu tak se zadek vyrovná. Absence 5GHz v podstatě moc nevadí, protože všechny routery mají i 2,4GHz. Navíc nižší pásmo má lepší pokrytí v bytě. Díky Huawei mám i já jedno MATE 10 lite doma. Používá ho přítelkyně, která ne něj přešla z P10 a je spokojená. Teda samozřejmě krom foťáku, ten se P10 (ne lite) nevyrovná.
    K baterii ještě dodám, že tomu telefonu dává celkem dost zabrat a od rána do večera cca 6-22:00 se dostane tak na 60%, min to neklesne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak misanekx ktorý teda odporučaš?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemůžu doporučovat, to je hlavně na tobě. Ale pokud to mas s nějakým "malým" doplatkem tak klidně MATE 10 lite vem. Na to, že má display 6" tak není problém s obsluhou i když má člověk dost malé ruce. Přece jen jsou tenčí rámečky a celkově je ten telefon do ruky super.
    Poděkovat autorovi 0
  • No môžem mať dnes vybraty z orangeu za 210 € takže dám svoju p10-lite + 100 € doplatok mám ho teda vziať? Nebudem ľutovať?
    Poděkovat autorovi 0
  • Skoč si zítra někam do obchodu a ten telefon si pořádně osahej. Ale při tomto doplatku asi litovat nebudeš. Moje slečna zatím neměla jediný problém. Na MATE 10 lite je sice zatím taky android 7, ale osmička přijde určitě dřív než na P10 lite. Navíc nikde na internetu nenajdeš žádné stížnosti, že by něco nefungovalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Misanekx ja ho mam na skúšku doma z neho píšem je celkom ok je fungl nový ale ho nepoznám tak preto sa aj pýtam vieš nechcel by som kúpiť mačku vo vreci ked je na nom verzia firmwareu RNE-01C432B120 a prispôsobená verzia je CUSTC432D003 Je to európska customizacia?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 2. January
    C432 je evropská. Jen teď nevím zda má nějaký význam to koncové D003, protože jsem v práci a nemůžu omrknout ten co má moje slečna. Každopádně na ten její prisla aktualizace B130 už před Vánoci.
    Ovšem ty máš single SIM a ona dual
    Poděkovat autorovi 0
  • Ved toto ze mam single sim potom mi napis aku koncovku ma ona zatim makaj a dik
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok, zítra mrknu. Každopádně pokud chceš opět dělat nějaký debrand kvůli dual SIM tak kvůli záruce je momentálně nejlepší přes funkyhuawei bez odemykání bootloaderu. (Vychází celkem draho) Jelikož Huawei si odemykání tak nějak začíná víc hlídat a pokud bude nějaký problém tak by pak nemuseli případnou reklamaci ani uznat.
    Poděkovat autorovi 0
  • @HuaweiWowo Ahoj, tak jsem koukal na to číslo customizace a je tam CUSTC432D002
    Jedná se o telefon přímo z Huawei, takže pro volný trh. Opravdu nevím jaký je rozdíl pokud máš koncové 003.
    Poděkovat autorovi 0
  • @misanekx a sa chcem spýtať keď mi na p10-lite rýchlo padajú percentá batérie čo môže byť problém?
    Poděkovat autorovi 0
  • @HuaweiWowo To je těžké na dálku odhadnout. Koukni se do nastavení a přímo na baterii, která aplikace bere případně moc. Hlavně baterii žere dost i to, že máš třeba slabší signál GSM a surfujes po internetu. Pak se zvýší výkon vysílače a bere podstatně víc než při plném signálu.
    Poděkovat autorovi 0
  • A v prípade že v mobile nie je sim karta zere vysielač aj tak vela? Co sa tyk appiek nepotrebne som pozatvaral a ukoncil potom som mobil restartoval do erecovery a vymazal ciache teraz sa nabíja a uvidíme.... Pri beznom prezeraní internetu padali percenta batérie 16% za 10 min.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vymazání cache paměti by mohlo pomoct. Pokud není SIM tak vysílač sice funguje, ale nebude brát moc. Každopádně 16% za 10 min je opravdu moc. A co MATE 10 lite? Necháš si ho?
    Poděkovat autorovi 0
  • Asi jj naopak tu baterka drzi naozaj super aj sa s nim hram skúšam co sa da a baterka drží percentá nepadaju ako na p 10 lite ma napadlo @misanekx nebude vadna baterka? keďže ju aj dosť rýchlo nabíja. Za hodinu 73 % pri pomalom nabíjaní z nabíjačkou od xiaomi redmi 4x
    Poděkovat autorovi 0
  • Já už si moc nepamatuju jak rychle nabíjel P10 lite. Ale je pravda, že pokud baterie nabíjí podezrele rychle tak je většinou KO.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak práve že neviem ci je 73 % za hodinu rychle ci nie :-/
    Poděkovat autorovi 0
  • HuaweiWowo napsal(a):

Tak práve že neviem ci je 73 % za hodinu rychle ci nie :-/

Já myslím, že toto není až tak moc
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.