Huawei v roce 2018 - jaké produkty by vám udělaly radost?

Začíná nám rok 2018 a v letošním roce představíme spoustu zajímavých telefonů a také dalších produktů. Osobně by mě ale zajímalo, jaký telefon by vám udělal radost nejvíce? V loňském roce mě nejvíce potěšil Huawei Mate 10 Pro, který kromě jiného přinesl zvýšenou odolnost (což je věc, kterou si přála spousta z vás), ale líbilo se mi mnohem více přístrojů. Líbí se mi také třeba Huawei Matebook X, který se ale na našem trhu neprodává. A příjemným překvapením pro mě byla Huawei váha, kterou někteří už doma máte. Přiznávám se, že v tuto chvíli si úplně nejsem jistý, jaký telefon nebo produkt by mi udělal největší radost.

Možná nejvíce by mě potěšil nějaký menší telefon s úhlopříčkou displeje kolem pěti palců a malými rámečky kolem displeje, který bych používal jako telefon na výlety a při sportu (kde se stávající Huawei Mate 10 Pro díky rozměrům úplně nehodí, ale Huawei P10 se tomuto dost blíží). A možná by se mi líbil telefon, kde by při konstrukci byly použité nějaké méně standardní materiály, třeba hořčíková slitina nebo titan. Stran příslušenství by mě potěšilo představení nějakých špičkových bezdrátových sluchátek, tam jsem zatím odkázán na konkurenci. Jaké je to u vás? Na co bychom se měli zaměřit v roce 2018 v oblasti nových produktů?

image
DSC_2518.JPG
900 x 598 - 288K

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.