Zvolte nejlepší telefon Huawei roku 2017 (nebo novou funkci)

Ve vedlejší diskuzi se vás ptám na produkty, které by měla společnost Huawei v roce 2018 představit, pojďme se ale ještě společně vrátit do roku 2017. Jaký telefon byl podle vás v loňském portfoliu nejlepší/nejzajímavější a proč? Nemusíte nutně psát Huawei Mate 10 Pro, který je naší nejnovější vlajkovou lodí a logicky má nejlepší výbavu a spoléhá na nejnovější technologie. Třeba vás zaujme jen nějaká konkrétní funkce/vlastnost, nemusíte nutně psát konkrétní telefon. Osobně ale Mate 10 Pro v tomto směru uvedu, je to totiž přesně ten telefon, který jsem si vysnil a který mi nyní slouží. Kirin 970, konstrukce se zvýšenou odolností, skvělý fotoaparát, obrovské interní úložiště, výborná výdrž na jedno nabití. Pro mě je to skutečně nejdůležitější telefon loňského roku. Líbilo se mi mnoho dalších telefonů, ale pokud bych měl vyzdvihnout ještě jeden model, šel bych na druhou stranu z pohledu ceny. Moc se mi totiž líbí také Huawei P9 lite mini. Malý a lehký telefon za dobrou cenu, který pěkně vypadá a dobře funguje.

Ale zmíním také jednu funkci, která si mě okamžitě získala - navigační tlačítko v novém Androidu 8.0.0 Oreo přesněji řečeno v novém uživatelském rozhraní EMUI 8.0.0. Díky němu jsem vypnul softwarová tlačítka a telefon už nyní ovládám výhradně skrze toto tlačítko. Vše mi přijde mnohem rychlejší, mám tlačítko uprostřed displeje a je neustále po ruce.

image
DSC_2240.JPG
900 x 598 - 350K
Štítky:

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.