Zdá sa že tu zdochol pes

Nikto sa nechcete pochváliť ako ste spokojný s huawei mate 10 lite?

Komentáře

• Buď jsou lidi spokojený a nebo čekají na A8 a pak se teprve bude o čem bavit. Je s podivem že se o téhle novince moc nediskutuje..
    Poděkovat autorovi 0
  • já bych diskutoval, ale už ho nemám, má taťka, snažím se psát, psal jsem i v diskuzi jestli je rychlodobíjení a tak
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono opravdu není až tak úplně o čem psát. Na fóru se většinou řeší spíš problémy a jelikož MATE 10 Lite v podstatě žádné nemá tak je tu mrtvo :smiley:
    A osobně sdílím názor, že debata se rozjede vice po uvolnění Orea pro tento telefon.
    Poděkovat autorovi 0
  • @misanekx máš pravdu, taťkovi jem teda koupil skvěle:-), snad bude stejně dobře makat i s Oreem:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • john230  
    upraveno 3. January
    Já bych třeba rád viděl fotky z tohoto tel od ostatních.nejhezci zatím udělal @Vudce1978 .A přál bych si aby mi někdo poradit jak z toho dostat co nejlepší fotky,jsem totiž fotograf greenhorn
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky by mě zajímalo kdy se Oreo pro tento tel uvolní, myslím si že tento tel utrpěl že nešel do prodeje rovnou s A8. Zajímalo by mě jestli Jožka neví víc kdy bude Oreo uvolněno.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. January
    @john230 Tak já sem nějaké fotky dodám :wink: Teda až bude lepší počasí a bude co nafotit. Ale abych byl upřímný tak zrovna s tímto telefonem moc doma nefotime, na fotky používám prioritně MATE 10 PRO.
    Edit: Druhá věc proč sem lidi třeba nedávají moc fotek je ten, že jim to znepříjemňuje způsob vkládání. Zrovna teď jsem chtěl dát do jiné části fóra noční fotky a když se opět nechtělo nic odeslat tak jsem se na to prostě vykašlal. Fotky mám i 8MB velké a nebudu se s každou přece ořezávat a ničit tím jejich "kvalitu"
    Už ať je hotový nový web a toto dořešeno.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak někdo vytvořte vlákno o fotkách. Taky jsem sem dával jednu fotku, ale je jako odkaz, protože se mi povedlo buď nahrát miniaturu, nebo nic. A jak tak tady koukam, tak dost lidí má problém s nahráváním fotek na fórum - všude jen miniatury a když už je fotka velká, tak je tam zároveň i ta miniatura
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.