Honor 8 - Oreo

Bude mít Honor 8 Oreo? díky

Komentáře

• null
    Tahle informace je ověřená?Pokud ano tak bych poprosil aspoň link na tohle info.Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Už se tady o tom nějakou dobu diskutuje... PS: jak si představuješ ověřenou informaci? Že bude od notáře s úředním podpisem? :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • :-D Jozefe ty jsi přece admin nebo tak něco...Tohle jsem napsal jenom kvůli tobě.To od tebe mám info ze si musíme informace ověřovat.Tak teď jsem se o to pokusil a ty napíšeš jak bych si to ověření představoval.Přesně tímhle jsem ti argumentoval před měsícem a ty jsi ze všech udělál hlupáky že si informace neověřují.Jak jsem psal,při koupi se prohlašovala podpora Honor 8 minimálně 2roky.Když vyšel článek v prosinci na snad všech servrech v čr že Honor 8 dostane oreo tak si to poplival že si informace neověřujeme.Tak tady to máš ty Notáři..Komedie toto fórum opravdu.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 7. January
    No vidíš, jasně jsem to sem napsal. A ptáš se na ověřený zdroj, jaký čekáš? Ano, podpora dva roky (což neznamená uvolnění Androidu Oreo). Nejprve číst, pak prosím hodnotit, fakt by mě zajímalo, jakou odpověď si čekal.

PS: pokud bych tehdy nereagoval a pak Oreo nepřišlo, tak už vidím ten řev lidí, že jsme Oreo slíbili a nic. Je rozhodně lepší uvést věci na pravou míru (ačkoliv to příjemné být někomu nemusí).
    Poděkovat autorovi 0
  • No pravděpodobně by mi muselo stačit že by jsi to napsal ty ptz naposledy jsi psal že ještě není oficiální seznam telefonů které dostanou Oreo.Tak pokud už je,což zřejmě je podle toho jak jsi si jistý tak stačí napsat že informace je oficiální.A pokud už jsi to někde psal tak se omlouvám,ja nemám čas pročítat celé fórum a hledat,ja zde totiž nenašel vlastně skoro nic.
    Poděkovat autorovi 0
  • Honoru se téměř nevěnujeme, je to spíše na lidech, jsme fórum zaměřené na Huawei.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozefe to je škoda, Honor je úzce spjat s Huaweem, ne?
    Poděkovat autorovi 0
  • To znamená že informace je ověřená nebo neověřená?Nebo snad nevíš?
    Poděkovat autorovi 0
  • Včelka napsal(a):

Jozefe to je škoda, Honor je úzce spjat s Huaweem, ne?

Ano je, ale pořád to jsou dvě společnosti, byť se stejným majitelem a úzce spolupracující.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Honoru se téměř nevěnujeme, je to spíše na lidech, jsme fórum zaměřené na Huawei.

Jozef_HuaFan napsal(a):

Včelka napsal(a):

Jozefe to je škoda, Honor je úzce spjat s Huaweem, ne?

Ano je, ale pořád to jsou dvě společnosti, byť se stejným majitelem a úzce spolupracující.
    Hm. To je teda zvláštní odpověď. Všechny vyhledávače na netu při dotazu na telefony Honor nabídnou vaše fórum. To pak teda sekci Honor na tomhle fóru zavřete, když je to pro vás takový problém odpovědět na dotaz. Já jsem zde taky položil otázku a do dnešního dne mi taky na ni nikdo neodpověděl. Myslel jsem , že třeba vy mi odpovíte . Že máte tu možnost to zjistit, protože mi majitelé telefonu Honor ji nemáme. Ale vaše odpověď pánovi v tomhle vláknu mi utvrdila , že jsem se spletl. Prostě jsem si myslel , že když je tu sekce Honor , že se tu něco dozvím. Škoda .

Poděkovat autorovi 0
  • V tomto směru je otázky ideální pokládat na oficiální Facebook profil. Jelikož společnost Honor oficiálně tady nezastupuji, nemohu za ni odpovídat. Na stranu druhou s většinou věcí si tady lidé navzájem poradí, není tedy důvod zde sekci nemít, třeba věci kolem tipů na aplikace a motivy jsou pak stejné.
    Poděkovat autorovi 0
  • AlešBAlešB  
    upraveno 16. January
    Tak jsem se zeptal na oreo na fb.

Ahoj Aleši, jsme rádi, že se Ti Tvůj nový kousek od Honoru líbí :-) Aktualizace na Android Oreo v tuto chvíli na Honor 8 není plánována. Rozhodně však nekončí podpora tohoto modelu, aktualizace se budou vydávat i nadále. Přejeme hezký den. Honor
    Screenshot_20180116-154310.png
    1080 x 1920 - 266K
    Poděkovat autorovi 0
  • AlešBAlešB  
    upraveno 16. January
    A další odpověď

Informace o vydání Androidu 8 na model Honor 8 nebyla nikdy oficiálně oznámena ze strany společnosti Honor. Hezký den. Honor
    Screenshot_20180116-162818.png
    1080 x 1920 - 237K
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.