Huawei MediaPad M3 lite konstrukce a design

Několik týdnů testuji Huawei MediaPad M3 lite a stejně jako u modelu Huawei MediaPad M3 obdivuji skutečně velmi stylovou konstrukci. Kvalitní kovové tělo nabízí vysokou odolnost, o čemž jsem se ostatně mnohokráte přesvědčil právě s modelem MediaPad M3, který po roce intenzivního používání stále vypadá jako nový. MediaPad M3 lite je o něco větší, nabízí displej s úhlopříčkou deset palců, atraktivní konstrukce je ale zachována. Podle mého zkrátka tablety umíme a sám jsem zvědav na produkty pro rok 2018. Jak se vám líbí vzhled tohoto tabletu?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

• LenkaH8LenkaH8  
    upraveno 5. January
    je to skutečně povedený kousek, jen je trochu potíž s motivy a jejich náhledy v aplikaci. obrovskou předností je skvělá výdrž a naprosto úžasný zvuk, harman kardon je opravdu znát. Jinak dnes vyzkoušeno i připojení externího HDD a funguje perfektně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to krasavec, ale ja jsem zvedavej na nove tablety v roce 2018 a asi si koupim M5 v 8" palcich nebo me treba Huawei prekvapi nejakym 10" poradne vykonnym tabletem, pral bych si vykon jako u 8" palcove M5 a take tak krasny displej a klido bych si priplatil:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • LaMiselLaMisel  
    upraveno 12. January
    tak toto by bola pre mna este lepsia volba na filmy, 10" displej a harman kardon repro. a ako sa tam da pripojit externy HDD? ma usb port alebo treba dokúpiť nejaku redukciu? kedze filmy mam na externom disku, bolo by to jednoduchsie pripojit ho k tabletu a pozerat. niesu tam ziadne problemy s prehravanim videa, hd filmov? nejake trhanie sekanie zamrzanie? a aky ma vlastne procesor? na alze je v popise qualcomm msm8940 a potom je tam spomenuty kirin 950. to isté aj na hej.sk qualcomm 1,1ghz a v popise kirin vdaka za odpoved :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • HDD připojuji přes redukci která není součástí balení ale HD filmy jsem nezkoušela každopádně se obávám že u nich to bude brzdit právě to usb.
    Poděkovat autorovi 1
  • to nevadi hd filmy z hdd, ked tak to by som si ho prekopiroval do tabletu. hlavne aby isli. uplne v pohode bez nejakeho trhania v tablete.
    Poděkovat autorovi 0
  • procesor je snapdragon 435
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.