Problem s wifi

Dobrý den, zakoupil jsem Huawei Mate 10 lite a zdá se, že přístroj nekomunikuje s mojí domácí wifi sítí, jak by měl, tzn. Můj starý Huawei P9 dual chytá lépe signál a pracuje okamžitě i při minimálním signálu oproti Mate 10 lite. Stejně tak pokud odejdu ze signálu a přijdu zpět, objeví se vykřičník u wifi signálu, jakože asi chyba a wifi musím vypnout a zapnout. V nastavení jsem nic nenašel a na internetu také zatím ne, proto se obracím s prosbou ns Vás. Mockrát děkuji za radu a přeji hezké odpoledne. Slavek

Komentáře

• john230  
    upraveno 5. January
    Já bych zkusil přenastavit kanály v nastavení routeru a pak restartovat router,když to nezabere tak je možný že máš vadný kus a reklamoval bych ho.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. January
    Taky by to chtělo zkusit na jiném routeru, příp. tovární nastavení telefonu a až potom bych asi reklamoval.
    Poděkovat autorovi 0
  • tovarni nastaveni?obdrzel jsem tu aktualizaci b130 mam pocit,nebude to mit vliv na to?
    Poděkovat autorovi 0
  • SlavozeZnojma napsal(a):

tovarni nastaveni?obdrzel jsem tu aktualizaci b130 mam pocit,nebude to mit vliv na to?

navic,na mym rozteru bezi jeste televize,xiaomi a lumia s win. zkusim vse zazalohovat a tovarko,ale nerad :-/
    Poděkovat autorovi 0
  • Prostě může mít problém s routerem. Co máš za router? Nemusí to být routerem ani telefonem, ale když bys posílal telefon na reklamaci, stejně by ti udělali torávní nastavení a pak by něco zjišťovali. Takže nejjednodušší je zkusit, jestli se takhle chová i na jiných routerech - pokud jo, tak zkusit tovární nastavení. Pokud to je problém pouze na routeru doma, tak zkusit aktualizovat FW routeru...
    Poděkovat autorovi 0
  • no,neevim nevim,udelal sem tovarko na telefonu,pak jeste restart po nahrani zalohy aplikaci a kontaktu a pro zmenu se prestaly zobrazovat motivy v online galerii,,spis to vypada,jako by sem nahraly nejakej fake system na androidu,nebo fake EMUI,nemam paru,ale neba me to...co takhle aktualizace na neco novejsiho?
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdo kam nahrál fake systém? Jak jsi aktualizoval na B130? Pak zkusit udělat tovární nastavení bez obnovení zálohy, pouze přidat google účet kvůli kontaktům...
    Poděkovat autorovi 0
  • ale ne,jen se to tak tvari,b130 se mi nahralo okamzite po prvnim zapnuti automaticky,ted sem udelal restart jen s google uctem uplne bez cehokoliv,tohle dopisovani je na H
    Poděkovat autorovi 0
  • A na hocijakú inú wifi sa pripojí bez problémov?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.