vypnutí v "zimě" a nemožnost zapnout bez nabíjení

tak bohužel i MATE 10 PRO trpí na zimu /pokud lze 7 stupňů považovat za zimu/.
dnešní patálie - ráno měl mobil 23%, vzal jsem powerbanku a vyrazil do práce. položil mobil i s nabíječkou na stůl ve skladě /7stupňů cca 8 hodin/ a jal se tvořit nějaké hodnoty. cca v deset proběhl jeden telefon /poté jsem telefon odpojil od powerbanky/, pak jsem odběhl a po cca 10-ti minutách koukám že bliká dioda, vemu telefon a nic, nereaguje na otisk ani na zapnutí tlačítkem. telefon je tedy v tuto chvíli na 100% nabitý, ale nejde zapnout. po připojení powerbanky se objeví kruh se 100% nabitím a telefon jde zapnout. po zapnutí a odpojení od powerbanky se opět vypne.
Bohužel mám tuto zkušenost i s P9, řešilo se to, jen nevím zda s nějakým výsledkem. Až začne mrznout tak asi mobil na dvě věci :(
Má někdo stejnou zkušenost ? Nějaké rozumné řešení - a rozhodně nepotřebuji běhat s telefonem po skladě přitlačeným na tělo aby se chudinka nenastydl :( - tuto radu si prosím nechte. U telefonu této kategorie dost tragická vada. Reklamace ?

Komentáře

• @jehnak ještě se mi nic takového nestalo a moje P10 dokonce jednou přežila celou noc v autě a bylo kolem 0 stupňů, rád bych ti pomohl, zkusil bych kontaktovat servisní centrum Quadrio v Praze, pokud jsi daleko tak emailem nebo telefonicky: quadrio@huaweistore.cz tel: 731 701 133
    Poděkovat autorovi 0
  • Telefon používám běžné venku. A tohle se mi nikdy nestalo. Asi hw fault.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.