Vybíjení baterie

Zdravím mám problém je to asi tak 2 měsíce co se mi začala vybijet baterie. Zadne nové aplikce prakticiky vse vUzivano porad stejně to znamena. Pres den pripojeno na wifi, poloha zapnuta. Běží facebook, wats up, intagram, telefon mam od září 2016. Vzdy vydrželo cely den. Ted asi tak do jedne. Vzdy nabijim pres noc. Takze telelen je v behu od 5 rano takze max 9 a je konec. Je to stáří baterie nebo neco v googlu poradite?? Dikye

Komentáře

• upraveno 6. January
    Zkuste vycistit mezipamet systemu, postup: Vypnete telefon, pak stisknete a drzte tlacitko Hlasitost+ a stisknete a drzte tlacitko Zap/Vyp. Telefon se nastartuje do Recovery konzoly , tam budou 3 moznosti, kliknete na Wipe cache partition a pak zvolte
    Reboot system now. Tel. se restartuje. Nic se vam nevymaze.
    A doporucuji reinstalovat resp. aktualizovat doinstalovane aplikace.
    Poděkovat autorovi 4
  • Vyzkouseno bohozel se mi nacetla ceena obrazovka logem emui. A pod tim na vyber download akrualizace systemu, a pak tlacitka Reboot a Shutdown
    Poděkovat autorovi 0
  • Odpojte telefon od PC nebo nabijecky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak provedeno, pak zaktualizovano (aktualizace pouze map) tak uvidim jak to pomuze ci nikoliv. Protazim diky
    Poděkovat autorovi 0
  • IvcaG87  
    upraveno 6. January
    Je to ponekud divne momentalne behet hodiny vybito na 10% a pak behem 10 minut nabito na 31%. A behem 5 minut zpet na 19% Nechápu. Co s tím??
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. January
    Tak jeste jdete do nastaveni - aplikace - spravce telefonu - uloziste a vymazte mezipamet a data. To same udelejte s aplikaci Nastaveni. Pak jdete do rozsirenych nastaveni - zalohovani a obnoveni dat a dejte resetovat vsechna nastaveni. Restartujte telefon. Nic se vam nevymaze, zadny stres :wink:
    Kdyz to bude blbnout, tak nezbyva nic jineho nez tovarni nastaveni, coz neni prijemne , ale pomuze. Tam se vam ovsem vymaze interni pamet a taky aplikace.
    Poděkovat autorovi 2
  • null
    Mockrát děkuji, reset všech nastavenich zabral. Jste zlatý... pul hodiny si hraji a 35% drží ani se nehne takze super...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.