Nefunkční widget kalendáře

Zdravím, mám Huawei mate 10 pro a jako největší problém zatím vidím nefunkční widget kalendáře, zkoušel jsem jich asi 5 a vždy stejný problém. Po chvíli se widget zasekne a nepomůže nic jiného pro obnovení než restartovat telefon. Kontaktoval jsem vývojáře kalendářů a ti mi vždy potvrdili, že na jejich straně problém není (s Oreo widgety fungují). Na zahraničních fórech se toto diskutuje a je shoda na tom, že problém je nejspíš v nástavbě EMUI 8. Máte s tím někdo taky zkušenost?

Komentáře

• Používám vestavěný , a s ním problém není
    Poděkovat autorovi 0
  • také používám vestavěný a pohoda:-), vždy mi vestavěný vyhovoval
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale zkusím večer něco stáhnout a zkusit, jsem v práci
    Poděkovat autorovi 0
  • Zo vstavanie kalendárom nie je problém a tak isto ani s Google kalendárom s Google Play.
    Mám stiahnutý aj Kalendár Sk a tam sa po dni widget zasekol ale po poslednej aktualizácii samotnej aplikácii kalendára už funguje (aj v popise aktualizácie bolo písané že sa jedná o opravu widgetu).
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za komentáře. Kdyby měl někdo čas a náladu, poprosil bych, kdybyste zkusili nainstalovat DigiCal a vyzkoušet nějaký widget (ideálně typ "agenda") jestli se po nějaké době taky zasekne. Pomohlo by mě to, jestli není chyba jen u mě v telefonu. Díky za případnou pomoc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Není, mě se Bussines Callendar také seká a nenačítá online data. Musel jsem zatím nahodit systémový widget, ale ten je dost hrozný... Zrovna tohle je pro mě jedna z klíčových služeb, mám tam na očích veškerou plánovanou agendu a často ji měním.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak nakoniec ten widget z Kalendár Sk už opäť nefunguje prehodí číslo dňa ale meno zostane zaseknuté.
    Ale spomínaný vstavaný kalendár, Google kalendár a aj kalendar mien (Meniny a mená) fungujú na 100%.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.