Nefunkční blokace přístupu k internetu

Ahoj, nevíte prosím, jak je možné na Huawei mate 9 zakázat aplikaci přístup k mobilnímu internetu? Když v nastavení u dané hry vypnu přístup k mobilnímu internetu a vypnu také přenos dat na pozadí, daná hra mi stejně sežere cca 120 MB denně. Telefon jsem obnovila do výchozího nastavení a problém přetrvává. Koupila jsem si aplikaci Adguard, která má integrovaný Firewall, avšak když v něm zakážu hře přístup k netu, také to nemá žádný vliv a hra si data požírá dál. Nevíte proč absolutně nefunguje ta integrovaná funkce na blokaci v systému Android?
Přiznám se, že je ten telefon pro mne zklamání

Komentáře

• Ahoj, mě tedy blokace mobilních dat funguje. U některých aplikací mám zakázáno a nic nežerou. Při použití aplikace na datech se vždy objeví upozornění, že aplikace má blokovány mobilní data a je možnost povolit nebo nechat zakázané..... S aplikacema třetích stran bych nelaboroval, to podle mě bez rootu fungovat nebude.... A navíc proč to dělat když Android 7 už to konečně umí, ne jak na starších verzích, kde to bez rootu a nějaké aplikace nešlo....
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.