nejde převést aplikace na SD kartu??

Pěkný den,moc bych poprosila kohokoliv o pomoc??Koupila jsem dceři HUAWEI NOVA SMART a má v něm jen dvě aplikace Musical.ly a Viber a pár fotek a stále ji to hlásí plná pamět,koupila jsem sd kartu,vše dle prodejce mám nastavené v mobilu dobře ale nenabízí mi to v Nastavení,aplikace- přesun na sd kartu?? pán v prodejně mi povídal,že tento typ telefonu to nepodporuje přesun aplikací na sd kartu,Je tohle vůbec možné,ani mě při koupi telefonu nenapadlo že to nepujde,když u méně vykonného které máme doma to jde...prosím koho cokoliv napadne proč to nejde za pomoc :-)

Komentáře

• Problem zpusobuje s nejvetsi pravdepodobnosti aplikace musical.ly , i kdyby byla moznost presunout aplikaci na SD kartu, aktualizace by se stejne ukladali automaticky do vnitrni pameti.
    Vice o musical.ly :
    https://smartmania.cz/narocne-aplikace-hry-android/

Nicmene je tady moznost zkusit vymazat mezipamet systemu, a zbavit se balastu, pokud jste to jeste neabsolvovali: vypnete telefon, pak stisknete a drzte zmacknuta obe tlacitka Hlasitost+ a Zap/Vyp. Telefon se nastartuje do Recovery konzoly , tam budou 3 moznosti, kliknete na Wipe cache partition a pak zvolte
    Reboot system now. Tel. se restartuje. Nic se vam nevymaze.
    A taky muzete casteji pouzivat Spravce telefonu a funkci Optimalizovat.
    Poděkovat autorovi 1
  • Moc děkuji za odpověď,reakci!!! Podařilo se mi z 5,45GB Musical.ly ve vnitřní paměti stáhnout vymazání paměti a mezipaměti na 41,3 Mb,takže úspěch!!:-) ,ale každý večer budu muset po celodenním shlížení videíí promazávat paměti.Ještě jestli můžu poprosit jak mám nastavit automatické ukládání fotek na sd kartu??Vždy musím vytvořit nové album,kde mi to teprve nabídne vnitřní uložiště a nebo sd kartu.ale když vyfotím fotku,tak ji mám automaticky v zařízení a ne na sd kartě...moc děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Uprimne - Novu jsem nemel nikdy v ruce , tak nevim, jak to mate v menu, na P9 L. kdyz otevru fotoaparat, tak v nastavenich mam moznost Prioritne ukladat na kartu SD. Vic vam neporadim :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Co mám dělat když mám plné úložiště a přesun aplikaci na sd kartu tento mobil nepodporuje
    Mám mobil Huawei p9lite 2017
    Poděkovat autorovi 0
  • Povypínat nepotřebné aplikace (třeba ty od Goodle).
    Poděkovat autorovi 0
  • Viktorie2909 napsal(a):

Co mám dělat když mám plné úložiště a přesun aplikaci na sd kartu tento mobil nepodporuje

Mám mobil Huawei p9lite 2017

Zkuste vymazat mezipamet systemu, a zbavit se balastu: vypnete telefon, pak stisknete a drzte zmacknuta obe tlacitka Hlasitost+ a Zap/Vyp. Telefon se nastartuje do Recovery konzoly , tam budou 3 moznosti, kliknete na Wipe cache partition a pak zvolte
    Reboot system now. Tel. se restartuje. Nic se vam nevymaze.
    A taky muzete casteji pouzivat Spravce telefonu a funkci Optimalizovat.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.