automaticke spousteni aplikaci po zapnuti tel

zdravim, zakoupil jsem si vcera telefon huawei mate p10 lite a testuji ho. Nemuzu nikde najit ,kde se daji vypnout ci zapnout aplikace , ktere se automaticky spousteji po zapnuti telefonu. Mohl by mi prosim nekdo poradit? dekuji.

Komentáře

• Po zapnuti/vypnuti telefonu (to ani nepoznam), alebo myslis, ktore sa maju vypat po vypnuti display-a?

Poděkovat autorovi 0
  • ahoj, kdyz zapnu telefon tak se automaticky zapne napr. facebook, messenger,skype a apod. chci aby se po zapnuti tel tyto a spousta dalsich aplikaci nezapinala, dokud si je sam nesputim. Zatim jsem to vyresil sw All in one toolbox, kde se daji povypinat automaticke spousteni nainstalovanych aplikaci a dale je moznost i vypnout systemove aplikace, ktere po spusteni tel nejsou potreba.

chtel jsem vedet,zda tato moznost je primo v telefonu nebo je nutne to resit jinym sw. mam napriklad i xiaomi mi6 , kde je moznost to nastavovat primo bez nutnosti instalace dalsi sw.
    Poděkovat autorovi 0
  • viz foto
    Screenshot_2018-01-10-10-34-18-674_imoblife.toolbox.full.png
    1080 x 1920 - 149K
    Poděkovat autorovi 0
  • Dá sa to u Huawei bez problémov. Na P8 napr som mal zaskrtunt, ktoré chcem nechať zapnuté a na máte 10 Lite už z novším emui to je opačne. Takže u emui to je určite, rešpektovať ono to app nevypne, ale povolené app bežia na pozadí..
    Poděkovat autorovi 0
  • kde to tedy nastavim? dekuji

jeste bych pridal dotaz ohledne nastaveni casu zhasnuti displeje pri necinnosti.v menu obrazovka jsem nasel, ze je nastaveno 30s, ale nejde to zmenit. nevi nekdo jak to muzu vyresit? diky
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastavení-obrazovka-Režim spánku. Tam to jde nastavit
    Poděkovat autorovi 0
  • @peetpower ako pise vyssie: Nastavenie - zobrazenie - rezim spanku..

a tie app najdes: Nastavenia - Bateria - Ukoncit app pri zamknuti obrazovky..
    Poděkovat autorovi 0
  • to jsem samozrejme nasel,ale nejde to menit
    received_1945329165494899.png
    1080 x 2160 - 168K
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě to jde změnit
    Poděkovat autorovi 0
  • Máš mobil z ofiko distribuce? Nebo nemůže to způsobovat nějaká aplikace?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jedina aplikace je All in one - na cisteni tel a tel je original z O2 prodejny.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak nastavil jdem vse jak bylo,aplikaci jsem odinstaloval a porad nelze menit cas. nevim vim by to mohlo byt. napada nekoho co s tim? diky
    Poděkovat autorovi 0
  • Pak už jedině factory reset
    Poděkovat autorovi 1
  • Mozno ti to fakt nejaka app doebkala. Skus faktory reset alebo pockaj na Oreo..
    Poděkovat autorovi 1
  • zdravim,asi to tim bude. koupil jsem stejny tel opet v o2 prodejne a tam to menit lze. takze budu muset dat tovarni nastaveni.
    dale jsem vcera zjistil,ze po pripojeni k pc se mi nezobrazuje telefon jako prenosne medium a nelze prochazat telefon souborovym manazerem jako vsechny telefony? zde se musi nainstalovat aplikace a v ni se to resi,ale lze to prepnout do klasickeho zobrazeni? jelikoz je pro me nemozne vsude kde si budu chtit pripojit tel a neco nakopirovat instalovat nejaky sw.dekuji
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.