Změna země používání? P9

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se někde v P9 dá změnit země použití. A oč jde. Potřeboval bych z PlayStore stáhnout aplikaci, která je dostupná v zemi Německo. Play store hlásí, že tato aplikace není dostupná pro CZ. Ověřoval jsem u vývojáře aplikace , zda se jedná o nějakou blokaci na jejich straně nebo proč je tam omezení a bylo mi sděleno, že na straně aplikace chyba není ať zkusím vložit do telefonu zahraniční sim a play store tím obejít, jenže to je pak o založení nových údajů atp. a to mi přijde zbytečné stejně tak nákup zahraniční simkarty kvůli jedné aplikaci. Změna jazyka, časového pásma nepomohla, stáhnout aplikaci na zahraniční síti taky ne. Paradoxem je, že třeba v appstore na CZ síti s českou sim, jde aplikace stáhnout bez problému. Nicméně měnit svoji P9 na jablko taky nehodlám, proto mne napadlo, že pokud by někde šla změnit země použití třeba by to play store neblokoval. Tenkrát v Anglii jsem to nastavení taky měnil, ale už nevím jak a nebylo to na Huawei a pomohlo to. Díky za rady. Fajn den

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.