Prodlevy při vytáčení, nefunkční vytáčení

Ahoj, v poslední době se mi začala výrazně zpomalovat vytáčení čísel, a nebo se někdy ani po 20 sekundách hovor nespojí.
Všiml jsem si, že v obou případech dochází k nějakým zmatkům v datových připojení, kdy standardně by mělo dojít k vypnutí LTE a vytočení. v těchto případech sice dochází k vypnutí LTE, ale někdy vypadne datový signál úplně, někdy úplně signál problikne, že není žádný a někdy to cvaká mezi 3G, E a H/H+.

Můžete poradit?

Děkuji
Štítky:

Komentáře

• Dělá mi to u P8 také. Dle O2 ten problém dělá LTE a vytáčet číslo může prý až 1 min. :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohužel naši operátoři neimplementují VoLTE příliš rychle, takže telefon se nejprve musí přeladit do 2G/3G a to prostě může trvat a záleží to samozřejmě také na síti. Faktem je, že ani mě to nesedí, ale toto nejde zatím moc změnit, je to stejné napříč výrobci
    Poděkovat autorovi 0
  • To je divné.
    Před tím to ale nedělalo :/
    Nějaké nápady k tomu, proč to začalo v poslední době?
    Poděkovat autorovi 0
  • K masovějšímu rozšíření LTE došlo právě v poslední době. Jestli ono to nebude tím :wink:
    Jediná obrana je vypnout LTE režim v síti - pak voláš "bleskově" jako dřív. Ale zase jsou pomalejší data...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 4. March 2016
    Ahoj, taky přidám svůj postřeh.
    Když jsem v síti (u mě O2) na 4G/LTE vytáčení trvá dlouho - běžně až 30 vteřin než se ozve tón vyzvánění.
    Pokud jsem na síti 3G/2G není problém vyzváněcí tón slyšet takřka okamžitě.
    A je pravda, že jsem při pozorování displeje skutečně viděl nejdříve změnu ikony u signálu ze 4G na 3G a pak teprve dochází k vytáčení čísla.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, toto je zkrátka normální, telefon se musí přeladit na 2G/3G, aby se mohl uskutečnit hovor. Bohužel VoLTE je u nás zatím rozšířené velmi málo
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. June 2017
    Mně se problém s vytáčením objevil dnes (zhruba po půl roce, co mi telefon bezproblémově funguje). Nejde ale jen o pomalé vytáčení, ale přestal mi vytáčet úplně a stejně tak nejsem schopná přijímat telefonáty. Můžu psát jen sms, a to pouze pokud mám vypnutá data. Neměl byste někdo nějakou radu, co s tím? Telefon, s kterým nemůžu telefonovat je opravdu "na houby":(
    Poděkovat autorovi 0
  • O aky telefon sa jedna ?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.