Honor 7 Lite

Nalim21  
upraveno 16. January v Telefony Honor
Zdravím, mám takový problém. Upgradoval se mi mobil zmizelo mi id otiků. Nevíte kde se stal chyb, pře mobily jsem úplně mimo docela mě štve že to v telefonu nemám. Díky za rady

Komentáře

• Co presne znamena upgradoval se mi mobil? Pokud se jedna o A7, tak pokud jsi upgradoval manualne pres FF, mozna jsi nezvolil spravny FW, pokud pres OTA aktualizaci, tak udelej wipe cache , kdyz to nepomuze, tak tovarni nastaveni. Navody jsou ve (FAQ) na prvmi strance vlakna.
    Poděkovat autorovi 1
  • Nalim21  
    upraveno 13. January
    Nainstaloval se mi tam android 7 a emui 5.1. Zničeho nic přestala jet čtečka otisků a když sem se po ní díval,tak tam není. Vbc nechápu jak se to stalo, mobilům nerozumím. tak že mi příjde divný by se to takhle stalo. Když jsem žádnou aktualizaci nepotvrdil. Ted jem tam zkuil dát pře nějaký návod ze složkou dload do které se dá update,ale taky to tam není. I když je tam jíný android i emui. Můžete mi poradit jaky tip tam teda mám dát
    Poděkovat autorovi 0
  • Vzdyt jsem ti napsal, co mas udelat. Hlavne tam nic nezkousej instalovat .
    Poděkovat autorovi 0
  • Wide cache jsem udělal nic se nezměnilo. ted dávám tovární natavení. Já nejsem nějkej ITák co rozumí mobilům,jen jsem chtěl zkusít dát straší systém,to taky nic neudělalo. Aplikce ID otisků prostě neni v nabídce nataveni. Ted mi v telefonu vyskočil aktualizace eumi na NEM-L21C432B132
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ji potvrd, at bezi...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo už jsem potvrdil a stahuje se aktualizce. Tak snad to k něčemu bude, jinak už nevím. Nechci do toho moc vrtat at si mobil ještě nepokazím.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vrtat se moc nevyplati , to se pak tady zdrzis dele :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nalim21  
    upraveno 13. January
    Kámoš má stejnej mobil. Má android 7 emui 5.1 nem-l21c432b352 a id otisku tam v nastavení má :D Tak to už mi fakt hlava nebere. A mě to po tomhle upgradu zimzelo :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Jedina moznost je tovarni po kazde aktualizaci. Koneckoncu se to doporucuje. Ted uz ani nevim, jakou verzi tam mas :wink: Na A7 muzes zkusit upgrade pres Firmware finder.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nalim21  
    upraveno 13. January
    Podle mě jsem tam měl to stejný co on,ale proč se to z ničeho nic ztratilo? Myslím to ID Otisků. Ted tam mám tu B132 a taky nic. Tak tam zkuím dát z5 tu B352 :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Spíš odešla čtečka, proto jí systém nenabízí....
    Poděkovat autorovi 0
  • To mi neříkejte ni náhodou :D Myslíte, že se bude dát čtečka spravit?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. January
    Zkus MMI test, ten druhy v poradi, test ovladas tlacitkem Volume down, budes potrebovat sluchatka handsfree, ten krok nelze obejit,( nektere ano,tlacitkem Power).
    V modre variante neni fingerprint test.
    http://huafan.cz/discussion/4555/mmi-test-kod#latest

IMHO kdyz nebude test failed, nemel by to byt hw problem.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.