Honor 8PRO nebo Huawei P10 PLUS nebo MATE 10 PRO

Mám nyni Honor 8 PRO ale přemyšlí že ho ještě vrátím a že bych si připlatil na P10 PLUS nebo MATE 10 PRO, mate někdo zkušenosti s porovnaní těchto modelu jestli je tam nějaky velky rozdíl ? Jde mi hlavně asi o fotak a vydrž baterie .

Komentáře

• Jediný kdo se výrazněji odlišuje je Mate 10 pro, p10 je lepší než H8 pro,ale ne o tolik aby stálo za to ho měnit... Takže pokud výměna tak Mate 10 jinak to nemá cenu ale nejsem si jistý jestli 10k rozdíl v ceně za to stojí...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. January
    za mě určitě nestojí, bych počkal až bude na podzim ve výprodeji

https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=4&idPhone1=8854&idPhone2=8515&idPhone3=8568
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám právě xiomi redmi note 4 ale nevyhovuje mi foťák tak jsem si koupil honor 8pro ale mám 14dni na to ho vrátit a koupit něco jiného, čekal jsem od HONORU lepší foťák, je o proti xiaomi tak určitě rozdíl ale ne zase tak úplně velký. Chci něco a velkou vydrží a dobrý foťák tak jsem měl vybrany p10 plus ale dočetl jsem se že je špatná výdrž a foťák neostri dobře, a mate 10 pro se mi hodně líbí a má snad vše, akorát ta cena je o něco vyšší
    Poděkovat autorovi 0
  • zrovna RN4 fotí podprůměrně, lepší je skoro všechno, ten Honor určitě. je potřeba zvážit jak často a co fotíte, jestli se investovat vůbec vyplatí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Když už budu kupovat lepší telefon tak bych chtěl s pořádným foťákem, kdysi jsem měl LG G3 a ten mi vyhovoval a fotil luxusně i za horšího světla, to u honoru je pak horší ale furt lepší jak xiaomi
    Poděkovat autorovi 0
  • tak kup ten Mate, je papírově nejlepší
    Poděkovat autorovi 0
  • Daleko lepší bude koupě Honor View 10.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. January
    Ale ten se nebude dodávat pro cesko a neměl by podporovat české LTE co jsem četl a zase tam bude něco proti jako u každého honoru
    Poděkovat autorovi 0
  • České LTE podporuje komplet, koupit se dá na Amazon.de, který je teď i v češtině, doručení zdarma, 30 dní na vrácení, záruka dva roky. A co se týče výbavy, tak je na tom spíše lépe než Mate 10 pro (podpora paměťových karet, IPS displej, kovová záda, čtečka vepředu, srovnatelný foťák). Jsou tam i ústupky (voděodolnost, trochu slabší baterie), ale poměr cena vs výkon je jednoznačně na straně Honoru View 10.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo cena to asi určitě, asi počkám až někdo napíše nejake recenze jakmile mu přijde domů. A záleži jestli tam budou nějaké vady, to se teprv dozvíme, co se bude srat nebo je tam nekvalitní
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. January
    Připadá Ti, že se na Honorech něco sere? :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • já bych nekoupil nic co se u nás ofic. neprodává
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nemyslim zrovna honor je to myšleno jako na každém novém mobilu se něco najde že tam třeba není nějaká oleo....vrstva na displeji, nebo že sklíčko čočky není odolné a lehce se poškrabe atd jako má takové nevýhody i vlajkové od huawei
    Poděkovat autorovi 0
  • Vormen : No něco na tom taky bude když ostatní honory se sem dováží a nebo se udělají verze pro Evropu jako např honor V9 a v Česku je to honor 8 pro
    Poděkovat autorovi 0
  • To je případ i Honoru. V Ásii to je Honor V10, pro Evropu Honor View 10. A jediný důvod, proč se zatím u nás neprodává je to, že by ohrozil prodeje Mate 10 pro. I na prodejní krabici v DE jsou vyjmenovány země, pro které je určen a je tam i CZ.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.