YouTube kanál Honor CZ/SK

Naše fórum je dlouhodobě zaměřené na telefony od společnosti Huawei a majitelé telefonů Honor v tomto směru stojí trochu stranou, rozhodl jsem se to ale alespoň trochu změnit a vytvořil jsem YouTube kanál Honor CZ/SK, který bude zaměřený právě na telefony Honor. Doma mám hned kvarteto těchto telefonů (konkrétně modely Honor 7 lite, Honor 8, Honor 8 Pro a Honor 9), rozhodně tedy budu mít co natáčet, navíc si podle potřeby možná půjčím další modely (ostatně už jsem něco natočil třeba také o Honoru 6X nebo Honoru 6A). Pokud tedy chcete být informováni o novinkách ve světě telefonů Honor, pak se můžete přihlásit k odběru nových záběrů na tomto kanále. Pokud budete odkaz na kanál sdílet a pomůžete tak jeho popularizaci, budu jedině rád.

Co je důležité - kanál jako takový je ryze můj vlastní projekt, nijak za ním nestojí společnost Honor a dělám jej jen ve svém volném čase, přičemž důvody jsem popsat výše. Z toho plyne, že ačkoliv bych vám rád ukázal třeba Honor View 10, tak zatím to bohužel reálné není (ale třeba bude kanál úspěšný a podaří se to změnit). Nové záběry ale budu umisťovat přímo do tohoto tématu, nebudu tedy ke každému záběru vytvářet oddělenou diskuzi.

«1

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.