Smazana ikonka hudba a kalkulacka

Dobry den, doufam, ze aspon zde mi nekdo konecne poradi, protoze jsem uz opravdu bezradna... Muj sikovny syn si hral s mym mobilem a kdyz mi ho vratil, chybela mi na displeji ikonka kalkulacky a hudby, ale tech puvodnich "systemovych" nastroju, nebyly to mnou stazene aplikace. V seznamu aplikaci pod "Nastavenim" jsou stale videt, ale nedaji se otevrit/pretahnout na displej ci jinak vyuzit, proste jen jsou v seznamu s ostatnimi... Prosla jsem ruzne navody, na Obchod play mimochodem uplne nepouzitelnymi, protoze tam porad odkazuji na "Knihovnu", kde ale tyto zastupce v seznamu nemam, jsou tam jen aplikace stahovatelne primo na Obchod play... Nevim, jestli je mozne je nejak skryt/deaktivovat, jak se psalo v ruznych navodech u jinych mobilu, ale ani takove moznosti jsem neobjevila ve svem mobilu... Uz nevim, co delat, jine zastupce nechci a samozrejme obnovit tovarni nastaveni take ne, prece to musi jit nejak dohledat... Prosim o radu, nechapu, v cem je problem, prosla jsem snad vse... Predem moc dekuji.

Komentáře

• upraveno 18. January
    Zkusila jste "skryte aplikace"? Dva prsty na obrazovce roztahout od sebe, poté kliknout na + jako kdyz chcete pridat dalsi, a tam odfajfknout (zrusit).
    Edit: funguje jen v rezimu obrazovky "standartt", v rezimu "suplik" je funkce nefunkcni. Mozna synator prepinal i rezim obrazovky :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Jezis, Vy jste naprosto perfektni!!! Ani jsem netusila, ze to existuje - syn bude ocividne genius
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.