Vypnutí zámku obrazovky

Zdravím všechny. Nemůžu přijít na to jak úplně vyonout zamek obrazovky. Kdyz zruším hesla otisky apod. Vždycky zustane to odemčeni kde je potřeba přejet prstem přes display. A ja bych chtel vypnout i toto ale nevim jak. Zkoušel jsem aplikaci No lock, ta to sice vyřeší ale obacs blbne a nefunguje a telefon se stejně zamyka. Nemate nekdo nějaký tip prosím?

Komentáře

• Nastaveni - zabezpečení a soukromí - zámek obrazovky a hesla - heslo. Tam zadáš aktuální heslo a následně zvolíš z nabídky žádný.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud se nepletu, tak je to standard u androidu. Je to ochrana, aby se zamezilo nechtěným dotykům. V kapse by jsi mohl stisknout power tlačítko a pak by už nechtěnému spuštění aplikací nic nebránilo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak problém vyřešen aktualizací na Oreo kde v možnostech pro vývojáře jde zaškrtnout vypnutí zámku obrazovky. Před tím to nešlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • David1982 napsal(a):

Pokud se nepletu, tak je to standard u androidu. Je to ochrana, aby se zamezilo nechtěným dotykům. V kapse by jsi mohl stisknout power tlačítko a pak by už nechtěnému spuštění aplikací nic nebránilo.

Standard u Androidu to není. "Čistý" Android umožňuje zvolit zabezpečení "Žádné", "Přejetí", "Gesto", "PIN" a "Heslo". Volba "Žádné" tam pak opravdu znamená bez jakéhokoliv zabezpečení. Používal jsem to u A5, A6 i A7 na nVidia Shield.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdarec,mam P7 a dneska jsem resil stejny problem ohledne ruseni zamku obrazovky.....Nastaveni-Zabezpeceni-Vymazat povereni(mam to uplne dole)...a zase slape
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.