Extrémní vybíjení a bezdůvodné vypínání P8 lite

Dobrý den,
mám hodně velký problém s vybíjení mobilu.
Mám telefon na 100% a při pouhém sledování videí na YouTube se ani ne po půl hodině vybije a vypne. Plus ještě takový vedlejší problém občas se vypne prostě sám, když má takových 70 - 50%.
Mám ho tak rok a začlo to teď v posledních týdnech.
Štítky:

Komentáře

• že by kožená baterie?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tipuju to na novou baterii...
    Poděkovat autorovi 0
  • Rozhodně vadaná baterie. Mám ho daleko déle a tohle se mi nikdy nestalo a to mu dávám pořádně zabrat a stejně mě na jedno nabití vydrží skoro celý den.
    Poděkovat autorovi 0
  • ta výdrž mě taky překvapila, celej den v pohodě do dnes, snad to tak ještě chvíli bude :)
    Poděkovat autorovi 0
  • A co vykazuje spravca telefonu (ikonka bieleho shieldu na pastelovom svetlo-modrom pozadi) -> bateria ? Alebo rovno cez MENU Nastavenia > Rozsirene nastavenia > Spravca baterie - Uroven spotreby (sleduj ktore appky vycuciavaju bateriu najviac) / Aplikacie s vyssiou spotrebou / Podrobnosti vyuzivania baterie.

Ak tvrdis, ze sa ti to stava len posledne tyzdne a nie od kedy si majitelom telefonu, tak to nemusi byt hned bateria. Moze byt avsak aj nemusi. Ta by sa zo dna na den nemalo stat, ze je baterka zarazu naraz v cudu (teda ak si telefon napriklad nekupal na dovolenke v mori alebo ho neopekal na ohni).
    Poděkovat autorovi 0
  • Mně se to stávalo taky, vždycky to bylo chvíli v pořádku a pak zase blbnul.
    Měla jsem ho přesně 2 roky, umřel den po uplynutí záruční lhůty.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.