Huawei Body Fat Scale and krásná Huawei váha se představuje

Huawei vyrábí spoustu velmi zajímavých telefonů a nejsou to zdaleka jediné zajímavé produkty, které má ve svém portfoliu. Doma třeba intenzivně testuji Huawei Matebook X, skutečně skvělý přenosný počítač, který ale na našem trhu oficiálně není dostupný. Co ale na našem trhu oficiálně najdete je Huawei Body Fat Scale and velmi krásná a stylová Huawei chytrá váha. Po vložení baterií je váha okamžitě připravena ukazovat vaši hmotnost, to nejzajímavější ale přichází v okamžiku, kdy ji spárujete se svým telefonem. Rázem se totiž o sobě dozvíte mnohem více než jenom samotnou hmotnost. Těšit se můžete například na podíl vody nebo tuků, aplikace samozřejmě vytváří dlouhodobou statistiku. Je schopna rozeznat hned několik uživatelů a její ovládání je snadné a intuitivní. A navíc skutečně skvěle vypadá a působí odolným dojmem. Z mého pohledu velká spokojenost a pokud by se během letošního roku ukázal nějaký podobný výrobek, byl bych skutečně nadšený.

image
image
DSC_2517.JPG
900 x 598 - 226K
DSC_2516.JPG
900 x 598 - 216K

Komentáře

 • upraveno 26. January
  Chteli jsme koupit tchanovi k Vanocum, ale bohuzel vaha neni vhodna pro pacienty s kardiostimulatorem :neutral: .
  Edit: Huawei za to nemuze, abych to upresnil.
  Poděkovat autorovi 0
 • Když já se všech vah bojím, neustále se mi zdá, že všechny ukazují nějak hodně kil:-), Josefe dokáže tato váha abych zhubnul? Pak jich koupím hodně a rozdám známým:-).
  Uvažoval jsem že ji koupím rodičům k vánocům, ale nechám na narozeniny:-)
  Poděkovat autorovi 0
 • Dokáže. Chci tady ukázat aplikaci v telefonu a to nepůjde bez toho, aby tam byly solidní údaje.
  Poděkovat autorovi 0
 • Ok budu se těšit, zajímavá potvůrka ta váha a popravdě jsem na ni úplně zapomněl:-)
  Poděkovat autorovi 0
 • Jsem čerstvým majitelem telefonu "Mate 10 Pro" a spokojenost s telefonem mne motivovala k nákupu teto váhy. Impulzem byla vlastně položka v menu továrně předinstalované aplikace Huawei -"Zdraví", která m.j. nabízí přidání zařízení váhy s měřením tuku. Mám přesně váhu zde popisovanou. Co je rozčarování, že s aplikací "Zdraví" váha nelze spárovat. Spáruje se s jinou Huawei aplikací určenou ale jen pro váhu. Výsledkem je tedy, že fyzické aktivity a cvičení se zaznamenávjí v jedné aplikaci a hmotnost v jiné aplikaci. To je dost zvláštní. Pro mne blížící se tomu, že váhu vrátím.
  Máte někdo nějakou jinou zkušenost ?
  Poděkovat autorovi 0
 • Huawei má těch aplikací více, toto bohužel není domyšlené (na stranu druhou jedna all in one appka by asi byla celkem velká a pro mnoho lidí by tam byly nevyužitelné funkce). PS: kdy se zváží Jozef?
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.