Notifikace

JIRINAK  
upraveno 26. January v Huawei P9 lite
Ahoj.
Chci se zeptat jestli máte někdo problém s notifikacemi.Občas zazvonì telefon, problikne notifikace.Občas ani nechodì vůbec.

Komentáře

• To dělá systém.. přesně proto jsem přešel zpět na A6 a čekám jestli se to někdy vyřeší, nebo ne.
    Poděkovat autorovi 0
  • System snad ne, spis doinstalovane aplikace a jejich vzajemne konflikty , nebo spatne nastaveni . Nemluve o tom, ze spousta lidi nerespektuje zmenu systemu po upgradu na A7, nereinstaluji aplikace v novem prostredi , nedelaji wipe cache a factory reset. Pak argumentuji tim, ze na A6 takove problemy nemeli.
    Pokud by to delal system, logicky by tenhle problem mel mit kazdy uzivatel.
    Poděkovat autorovi 0
  • Apky jsem přinstaloval.Factory reset taky udělal a občas to blbne stejnak.....
    Poděkovat autorovi 0
  • To se dá vypnout je to v nastavení-baterie pak v pravém horním rohu je další nastavení a pak vypněte upozornění při nadměrné spotřebě a ukončit aplikace
    Poděkovat autorovi 0
  • Trochu nechàpu,když toto všechno vypnu tak to bude v pořàdku?Notifikace budou chodit normàlně?
    Poděkovat autorovi 0
  • rumburak napsal(a):

System snad ne, spis doinstalovane aplikace a jejich vzajemne konflikty , nebo spatne nastaveni . Nemluve o tom, ze spousta lidi nerespektuje zmenu systemu po upgradu na A7, nereinstaluji aplikace v novem prostredi , nedelaji wipe cache a factory reset. Pak argumentuji tim, ze na A6 takove problemy nemeli.

Pokud by to delal system, logicky by tenhle problem mel mit kazdy uzivatel.

Nemyslím si.. zní to jako problém který mají lidi společně s ukončováním aplikací, které mají běžet na pozadí.
    Telefon někdy oznámí notifikaci, kterou hned utne, protože ji zruší. A nepomohlo nic, jen přechod zpět na A6.
    Poděkovat autorovi 1
  • merunk  
    upraveno 29. January
    Dělá mi to taky a vím čím to je.
    Je to upozornění od různých aplikací (u mě např Google Fotky, Obchod play, atd..) kdy telefon ihned po notifikaci aplikaci ukončí a tím zmizí i noifikace. Už několikrát jsem to viděl, když jsem telefon zrovna používal jak notifikace problikla a hned zmizela.
    Mě nepomohlo zatím nic, tovární nastavení, wipe cache, nastavení aby se aplikace neukončovaly ani smazání nastavení aplikací.
    Jak už zde někdo psal, jediné řešení je vzátit se na A6.

Edit: Já k tomu mám ještě trochu jiný problém, občas mi notifikace nerozblikají diodu. Ten telefon si dělá co chce :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Je fakt že to není spolehlivé, I u aplikaci co mám zamčené a nemají se vypínat tak se to občas zasekne a až vlezu do mobilu je jedno do jaké aplikace tak se to probere a začne chodit ale je to jen někdy.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.