Obal Fixed Slim pro Huawei Mate 10 Pro

upraveno 27. January v Huawei Mate 10 Pro
O pouzdrech a obalech pro Huawei Mate 10 Pro se na našem fóru diskutuje velmi intenzivně. Dlouhodobě je pro mě v tomto směru volbou číslo jedna kožený kryt Noreve, do rukou se mi ale před pár dny dostal obal Fixed Slim. Původně jsem od něj moc neočekával, když jsem jej ale nasadil několik dní na telefon a používal, byl jsem nakonec velmi spokojený. A nadále ho používám. Telefon chrání výborně, rozměry přístroje se nezměnily a navíc jeho šedá barva oživila vzhled telefonu (ne že by tento byl málo atraktivní, ale občasná změna není na škodu). Před časem jsem testoval průhledné pouzdro Celly a bylo bezproblémové, Fixed Slim je ale z mého pohledu mnohem dál. Původně jsem zvažoval, že bych o něj udělal soutěž, ale rozhodně si jej nechám... Pokud hledáte zajímavou alternativu k originálnímu pouzdru (které je součástí balení), pak mohu obal Fixed Slim doporučit. Snad jedno upozornění na závěr - obal si moc nerozumí s tvrzeným sklem (pokud na displeji nějaké máte a sahá skutečně až k okrajům telefonu), osobně tedy sklo sundám a spolehnu se zatím na obal.

image
image
image
image
Slim_2.JPG
900 x 598 - 347K
Slim_5.JPG
900 x 598 - 254K
Slim_6.JPG
900 x 598 - 285K
Slim_1.JPG
900 x 598 - 281K
Štítky:

Komentáře

• Sundat sklo kvůli zadnímu obalu? Tak to bych rozhodně neudělal. Jinak je opravdu povedený.
    Poděkovat autorovi 0
  • je hezkej, ale ten od celly se mi líbil více, je průhlednej:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx napsal(a):

Sundat sklo kvůli zadnímu obalu? Tak to bych rozhodně neudělal. Jinak je opravdu povedený.

Sklo jsem dříve nepoužíval a kdyby nemělo výřez Huawei tak neváhám. Takto spíše sundám :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Promiň, já zapomněl, že máš to sklo s dírou :smiley: Upřímně to bych zahodil i já :wink:
    Já teď čekám na skla z Číny, asi ti pak nějaké pošlu :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ona to není díra, spíše průhledné místo. Ale jak zaznělo výše že raději Celly - ne, raději toto, je fakt lepší :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Pavel  
    upraveno 6. February
    Nechte prodávat to pouzdro ze základního balení a lidi vám utrhnou ruce. Nevidím důvod, proč by to jít nemělo...
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 6. February
    Kdo nemá rád tlustá TPU pouzdra (např. od Celly či Fixed), mohu doporučit Nillkin Nature. Pouzdro má po straně protiskluzový grip a výborně se s ním drží telefon v ruce. Proč schovávat tak pěkný telefon.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pavel napsal(a):

Nechce prodávat to pouzdro ze základního balení a lidi vám utrhnou ruce. Nevidím důvod, proč by to jít nemělo...

Tak přesně tohle tvrdím od doby nedostupnosti originál obalu u P10 plus. Myslel jsem, že s příchodem MATE 10 Pro se toto změní a bohuzel zůstalo u nevyslyšeného přání zákazníků.....
    Poděkovat autorovi 0
  • Kupujte kryty od společnosti SPIGEN. Kryty mají většinou s příchodem nového telefonu. Originální SPIGEN je opravdu kvalitní, protože když na Mate 10 Pro kryt, tak rozhodně ne kondom ! :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.